ВАСИЛЬ ПАТЛАЧУК: ” ВЛАДУ, ЯКА ПРАЦЮВАЛА НА ЗНИЩЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ВИРОБНИКА, ТРЕБА ЗМІНИТИ ДОКОРІННО.”

10 липня, я, як кандидат в депутати від партії "Слуга народу", зустрівся з підприємцями Слов'янська, які працюють в керамічній галузі. В основному це власники дрібних гончарних майстерень, яких у місті декілька сотень.

Зневірені, у розпачі, відверто розказують, про те, як останні роки їх бізнес цілеспрямовано знищують. Нищать за допомогою прокуратури, поліції, органів Держпраці, які під надуманими приводами проводять перевірки, виписують підприємцям багатотисячні штрафи.

Але самого нищівного удару, керамічна галузь зазнала з початку цього року, коли нацкомісія з регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКУ) скасувала нічний тариф на постачання  електроенергії для юридичних осіб. Тоді, водночас, 1 кіловат електроенергії піднявся з 80 копійок до 3 гривень за кіловат. Досі від цього не оговтались. Деякі закривають бізнес, деякі скорочують виробництва.

За часів окупації міста російськими найманцями у 2014 році, підприємці керамісти також зазнали значних збитків. Тоді в місті панували відверті вороги, які вирізали на метал обладнання цехів, забирали транспорт. Але як так потім сталося, що проти тебе стала воювати власна держава? В голові не вкладається.

21 липня, владу, яку працювала на знищення українського виробника, треба змінити докорінно. Ми зробимо їх разом.

Следите за новостями на нашем "Telegram-канале"

7
12

Эта запись была размещена в рубрики: