Поліція Слов’янська оголошує набір на вакантні посади. Приєднуйтесь!

Кандидати, які мають вищу освіту, можуть реєструватись на посади дільничного офіцера поліції або оперуповноваженого, середню та середню спеціальну освіту - помічник слідчого, помічник дільничного офіцера поліції, помічник оперуповноваженого. Набір триватиме з 15 липня до 9 серпня.

Основні вимоги до кандидатів на посади:

- вік від 18 років;

- повна загальна середня або вища освіта;

- вільне володіння українською мовою;

- знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», а також кваліфікаційні знання відповідно до обраної посади.

Ми пропонуємо:

- заробітну плату від 8000 грн. для посад молодшого складу поліції, та від 10 000 грн. для посад середнього складу поліції (після успішного проходження первинної професійної підготовки);

- соціальне забезпечення згідно з чинним законодавством;

- професійну підготовку за міжнародними стандартами;

- можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських;

- перспективу кар’єрного росту.

Анкету для участі у конкурсі можна заповнити на сайті nabir.np.gov.ua у вкладці «Відкриті конкурси». Для цього оберіть «Донецьку область», після чого вподобану Вами посаду та заповніть свої анкетні дані. У подальшому дотримуйтесь інструкцій, які будуть надходити на Вашу електронну пошту.

Адреса прийому документів: м. Слов'янськ, пр. Університетська, 30.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (050) 324-69-79 (Viber, Telegram) або на електронну адресу sektordonobl@ukr.net.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

Следите за новостями на нашем "Telegram-канале"

1
3

Эта запись была размещена в рубрики: