“У супермаркетах не платив принципово”. Мешканцю Слов’янська загрожує до 3 років позбавлення волі

 

Двічі обікравши торговий заклад, зловмисник прийшов до нього й втретє, але був затриманий. З'ясувалось, що він вже мав судимість за аналогічні злочини.

Протягом двох днів 34-річний мешканець Слов'янська ходив до супермаркету у мікрорайоні Артема - і кожного разу повертався додому із продуктами та невитраченими грошима. Секрет був простим - чоловік вміло проносив свої "покупки" мимо каси.

Тим часом у торговому закладі запідозрили недобре, після чого за допомогою запису відеокамер встановили прикмети правопорушника. Підрахувавши, що втратили товару на суму близько тисячі гривень, працівники магазину із нетерпінням чекали наступного візиту любителя "дармових товарів".

Останній не заставив на себе довго чекати і пришов увечері наступного дня. Цього разу після натискання тривожної кнопки за чоловіком приїхав наряд поліції охорони.

Затриманого доставили до Слов'янського відділу поліції, де встановили його особу. Він виявився раніше судимим місцевим мешканцем, причому проблеми з законом мав саме через крадіжки, які скоював у різних супермаркетах міста.

Наразі поліцією відкрито кримінальне провадження за тією ж статтею 185 Кримінального кодексу України - "Крадіжка".

Слов'янський відділ поліції Донецької області

 

3
4

Эта запись была размещена в рубрики: