Гвардійці ООС вшанували апостолів Петра та Павла

12 липня православні відзначили День пам'яті святих апостолів Петра і Павла. Гвардійці, які виконують завдання в районі проведення ООС долучились до божественної літургії в честь первоверховних апостолів.

Військові капелани протоієрей Василь Хомин та архімандрит Діонісій піднесли молитви Богові за Україну, воїнство та рідних військовослужбовців.

«День пам'яті святих апостолів Петра і Павла шанує духовну твердість і розум, якими прославилися великі сподвижники віри. Присутність воїнів на такій молитві, спонукає їх задуматись над духовним змістом життя та вічністю. Ми піклуємося не тільки про духовне збагачення військових, а й про їх внутрішній стан», – поділився капелан угруповання НГУ в ОТУ «Північ» отець Василь.

Військові священики привітали гвардійців зі святом, розповіли їм про святих апостолів і значення їх подвигу для віруючих, а також запросили до таїнства Сповіді і Причастя.

«Ми завжди раді, що можемо принести користь для наших бійців такими богослужіннями. Незважаючи на те, що в нас є свої парафії та родини, ми їх тимчасово залишаємо, щоб допомогти тим хлопцям, які далеко від своїх родин і цим самим послужити нашій країні і військовим», – зазначив капелан військової частини 3035 отець Діонісій.

Не залишились осторонь і гвардійці Маріупольської бригади НГУ. Військовий священик протоієрей Любомир провів душпастирську роботу з військовослужбовцями розповів про церковні та народні традиції пов’язані з цим днем.

«Слово апостол з грецької перекладається як посланець. Всі ми послані Богом в цей світ, щоб осягнути вічну правду і істину і свідчити про неї своїм буттям і життям, тобто жити згідно Божих заповідей та божественного закону. В цьому нехай нам допоможуть святі первоверховні апостоли», - побажав гвардійцям капелан.

Капелани завершуючи святкові молебені, закликали воїнів завжди плекати в собі віру – вона дисциплінує, мобілізує людину і є унікальним психологічним захисним інструментом.

Прес-служба НГУ в ОТУ «Північ»
Група інформації та комунікації в/ч 3057


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
2
4

Эта запись была размещена в рубрики: