Тариф не изменился. Проезд в троллейбусах Славянска – 4 гривныВ Славянске на слуху сейчас возможное снижение стоимости проезда в городском электротранспорте. Есть мнение, что цена проезда уже снижена на 1 грн. и составит 3 грн. вместо 4.  Увы,  стоимость проезда не изменилась, горожане. Всю информацию по этому вопросу можно получить на официальном сайте Славянского городского совета в разделе "Новости"

Вот такое сообщение появилось сегодня на сайте горсовета:

Слов'янська міська рада стосовно скасування тарифу на перевезення пасажирів міським електричним транспортом (тролейбус) інформує [12 липня 2019 09:27]
Донецький окружний адміністративний суд 09 липня 2019 року у справі №200/3539/19-а розглянув адміністративний позов народного депутата України Недави Олега Анатолійовича до виконавчого комітету Слов'янської міської ради про визнання протиправним та нечинним рішення виконавчого комітету Слов'янської міської ради від 06 лютого 2019 року №157 “Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів міським електротранспортом (тролейбус)” та прийняв рішення, яким у задоволенні адміністративного позову народного депутата України Недави Олега Анатолійовича відмовив в повному обсязі.

Донецьким окружним адміністративним судом винесена окрема ухвала від 09 липня 2019 року у справі №200/3539/19-а у відповідності до якої, рішення виконавчого комітету Слов'янської міської ради від 06 лютого 2019 року №157 “Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів міським електротранспортом (тролейбус)” необхідно привести у відповідність до Закону України Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.

Враховуючи роз'яснення Державної регуляторної служби України та інші нормативно-правові акти, виконком Слов'янської міської ради подає апеляційну скаргу на окрему ухвалу.

Надаємо копію рішення Донецького окружного адміністративного суду (вступна та результативна частини)

   Остается ждать лучших времен. Возможно после парламентских выборов власть еще вернется к вопросу о тарифах. Мы будем следить за ходом событий.

Деловой Славянск

6
3

Эта запись была размещена в рубрики: