«Країна – це перш за все люди. Без людей це лише територія» – Дмитро Разумков на Донбасі

 Донбас для Президента Володимира Зеленського та партії «Слуга народу» - один з пріоритетних регіонів і у внутрішній, і у зовнішній політиці.

Провідні напрямки для Донеччини та Луганщини - припинення вогню, відновлення зруйнованої інфраструктури, а також робота з людьми, які перебувають на непідконтрольних територіях. Кілька зустрічей з журналістами, активістами та виборцями в Донецькій області провів лідер партії «Слуга Народу » Дмитро Разумков 11-го липня у  Слов'янську.

Кроки до миру

Швидко завершити війну на Донбасі неможливо. Для цього потрібно втілювати стратегію «малих кроків» Президента Зеленського. На цьому наголосив Дмитро Разумков, керівник партії «Слуга народу», під час зустрічі із громадою Слов’янська, а також зустріч з міжнародними спостерігачами, які контролюють дотримання законності під час виборчої компанії.

Першим кроком, за словами Разумкова, стало повернення до переговорів у Мінську Леоніда Кучми. Таким чином вдалося «реанімувати» власне сам «мінський формат». Другий вдалий крок – це стале припинення вогню і розведення військ біля Станиці Луганської (Луганська область).

Дмитро Разумков наголосив: «Позиція Президента і його команди полягає у розповсюдженні практики розведення на всю лінію зіткнення. Це дозволить виконати ту обіцянку, яку давав Зеленський: щоби перестали гинути люди». Лідер партії «Слуга народу» переконаний: для якнайшвидшого настання миру мають активізуватися перемовини у «нормандському форматі» (Україна, Німеччина, Франція, Росія) із залученням Сполучених штатів Америки та Великої Британії.

Повернення людей.

Війна на Донбасі довела, що інформація – не менш ефективна зброя, ніж гармати. Упродовж всього конфлікту держава не виробила ефективної стратегії повернення мешканців окупованих територій. Тому наразі одне з ключових завдань команди Президента  – духовне повернення мешканців Донецька та Луганська. Бо, повернувши людей, можна повернути і території. «Упродовж цих років ми навіть не намагалися пояснити людям, які мешкають на окупованих територіях, що держава і ми з вами не вважаємо їх якимись «не такими». Вони такі, як і ми з вами, громадяни України. І ми хочемо, щоби вони були з нами. Ми готові почути один одного» – підкреслив під час зустрічі Дмитро Разумков.

.Нардепи відповідатимуть

«Різниця між ними і нами полягає у тому, що, прийшовши до Парламенту, ми скасуємо депутатську недоторканність», – заявив Разумков. Це буде один з найперших законопроектів, що буде винесений на розгляд новообраного Парламенту. Адже нинішні нардепи мало того, що прогулюють засідання. Багато хто, маючи мільйонні статки, не цурається брати компенсацію за житло! Також на порядку денному партії «Слуга народу» – ухвалення закону про відкликання народного депутата. Якщо депутат не відвідує засідання і не виконує завдань суспільства, – він не має працювати у вищому законодавчому органі країни. Також Дмитро Разумков оприлюднив розміри штрафів за відсутність нардепа на робочому місці, які може затвердити новий склад Ради: від 50 до 80 тисяч гривень. А ще непогано було би запровадити ще й кримінальну відповідальність за порушення депутатами законодавства, – додав керівник партії «Слуга народу».



У Донбас готові інвестувати

Глава «Слуги Народу» Дмитро Разумков впевнений, що влада кілька років не дбала про стабільність на Донбасі і тому кров економіки - капітал, ігнорував не тільки регіон, але і всю Україну. «За кордоном готові вкладати гроші в Україну і Донбас. Інвесторам потрібні гарантії від держави і справедлива судова система. Бізнес не заходить, так як немає прозорих правил гри. До цього влада, поки пропонувала тільки корумповані суди, рейдерство на державному рівні, відсутність стабільного курсу валюти і ставки оподаткування. Необхідна податкова амністія, щоб не заганяти бізнес з самого початку в тінь», - заявив Дмитро Разумков


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
9
4

Эта запись была размещена в рубрики: