Фото-майстерня у Слов’янську


Шановні жителі і жительки Слов'янська,

20- 27 липня в Слов'янську відбудеться фото-майстерня, організована німецькою громадською організацією DRA спільно з Яном Зихлінським професором соціальної роботи в Базелі (Швейцарія) та професійним фотографом, що займається критичною фотографією та практикою побудови спільноти.

Підхід Яна «Photovoice» відрізняється від звичайної фотографії тим, що він ставить на перший план особистість фотографа. Цей метод застосовується під час роботи зі складними соціальними ситуаціями для того, щоб розкрити точки зору фотографів. Таким чином, учасники майстерні обговорять погляди на місто, в якому вони живуть, і на інші важливі для них теми. Фотографії, зроблені за допомогою цього методу, наголошують на ідеях, перспективах і сприйнятті світу учасниками. Майстерня буде інтерактивною і заснованою на спільній практичній роботі.

Фото-майстерня почнеться 20 липня о 14:00, 21 липня триватиме з 10:00 до 18:00, 22-26 липня ми працюватимемо з 17:00 до 20:00, а 27 липня відбудеться закриття, фінальна презентація результатів та неформальне зібрання.

✔️Участь у Фотомайстерні безкоштовна.

Детальний розклад і місце проведення будуть надані зареєстрованим учасникам. Для того щоб зареєструватись, надішліть, будь ласка, листа з короткою інформацією про Вас та Вашу мотивацію до участі Ігорю Мічніку, керівнику ресурсного центру ДРА у Слов'янську на електронну пошту igor.mitchnik@austausch.org

Ця фото-майстерня стане першим заходом берлінської НУО DRA e.V. у Слов'янську. За підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини ДРА планує 26 вересня 2019 відкрити ресурсний центр у Слов'янську, який підтримає місцеві структури громадянського суспільства через міжнародні тренінги, дискусії та обмін з європейськими мережами НУО.
Інформація про DRA: https://www.austausch.org
Інформація про Яна Зихлінського: https://www.jz-photography.ch

Якщо у Вас виникли додаткові запитання, будь ласка пишіть нам на адресу: igor.mitchnik@austausch.org

5
0

Эта запись была размещена в рубрики: