Василь Патлачук: “Ми звірили свої годинники” з президентом” – все буде добре

Наша зустріч віч-на-віч з президентом була короткою, викроєна в останні хвилини його вкрай щільного графіку перебування в Донецької області.

Тоді, пятого липня, наша ЗЕ!команда кандидатів в нардепи від Донеччини цілий день супроводжувала президента. Глава держави приїздив до Каматорська, щоб представити активу області новопризначеного голову Донецької ВЦА та взяти участь у заходах з нагоди звільнення українською армією Слов'янська та Краматорська від проросйських боєвіків.


Спочатку був представлений новий очільник області - Павло Кириленко. Для нас, можливих майбутніх нардепів від президентської партії, дуже важливим було почути ті першочергові завдання, які будуть поставлені новому очільнику області. В своїй промові Володимир Олександрович зазначив, що приоритетними задачами є припинення вогню на Донбасі і для цього робиться все можливе, включаючи активізацію переговорів Тристоронньої контактної групи в Мінську. Вже є перші результати: розпочалося розведення сил біля Станиці Луганської. Також президент акцентував увагу на важливості забезпечення якісного водопостачання у Донецькій області, відновлення Краматорського аеропорту та погашення заборгованості з заробітної плати шахтарям.

Потім були меморіальні заходи з нагоди п'ятої річниці визволення Слов'янська і Краматорська від російської окупації. Була промова президента України біля пам'ятного знака загиблим у 2014 році українським воїнам, покладання квітів загиблим воїнам - учасникам АТО, зокрема майору Сергію Кульчицькому та загиблим військовослужбовцям Національної гвардії і співробітникам МВС.

Для нас, як мешканців захоплених тоді територій, це дуже важкі спогади, і не дарма особливу вдячність в своїй промові президент висловив саме жителям визволених міст: "Ви не стояли осторонь, не боялися виходити на вулицю з українськими прапорами, пережили страшні часи без води, світла, зв’язку. Дехто, ризикуючи життям, пробирався до Краматорського аеропорту, щоб допомогти нашим військовим, які тримали оборону"...

Вже добігав кінця той насичений подіями, емоціями та важкими спогадами день, коли нашій кандидатській команді нарешті вдалося наодинці поспілкуватися з президентом. "Звірити годинники", як то кажуть.

Кожен з кандидатів поділився своїми ідеями щодо розбудови та економічного розвитку свого округу. Владимир Олександрович в свою чергу зазначив, що чекає на міцну парламентську фракцію партії "Слуга народа" в новій Раді. Тоді, нарешті, вдастся почати приймати важливі для країни рішення, направлені на покращення рівня життя українців, боротьбу з корупцією та інші, такі важливі для країни.

Тримайтесь, президенте, вже не довго чекати, депутати від Донеччини не підведуть, все буде добре.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
13
19

Эта запись была размещена в рубрики: