На горі Карачун під Слов’янськом гвардійці вшанували пам’ять полеглих воїнів

До п'ятої річниці звільнення Слов'янська від російсько-окупаційних військ 5 липня на горі Карачун втретє відбулася Всеукраїнська акція «Донеччина зустрічає своїх захисників», гвардійці військової частини 3035 приєдналися до урочистих заходів та покладання квітів до меморіалу.

На заході були присутні громадські активісти, волонтери й представники інших силових структур, присутні поклали квіти до меморіалу і хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто ціною свого життя зупинив агресора.

«Я хочу від щирого сердця подякувати нашим військовослужбовцям за їх мужність і наполегливість у звільненні Словянська. Низько вклоняюсь матерям, дітям, дружинам та близьким військовослужбовців, які загинули звільняючи наші українські міста від російських терористичних угрупувань. Дякую місцевим мешканцям, які залишалися патріотами, звільняючи території, хлопці бачили як їх радісно зустрічали, ми повернули собі свої землі та українців до України», зазначив голова Донецької обласної державної адміністрації Олександр Куць.

Для гостей заходу також була організована виставка військової техніки. Нацгвардійці продемонстрували свої бойові машини, малеча та дорослі ознайомилися з броньованим «Козаком» та спробували себе у ролі екіпажу бронеавтомобіля.

«5 років тому особовий склад Національної гвардії, а саме батальйон імені Кульчицького безпосередньо брав участь у звільненні міста Словянськ. Сьогодні забезпечують охорону громадського порядку у місті гвардійці військової частини 3035, згадуючи події тих років, приємно бачити на обличчях місцевих мешканців посмішки, це придає нам зусиль для подальшого успішного виконання своїх службових обовязків», – зазначив заступник командира військової частини 3035 по роботі з особовим складом Олег Фомін.

Із запрошених гостей на заході також був присутній перший заступник командувача Об'єднаних сил генерал-майор Ігор Танцюра.

«На сьогодні по обидві сторони лінії розмежування живуть наші люди, які в перспективі будуть разом будувати заможну, непереможну та процвітаючу Україну. Необхідно завжди бути згуртованими, мужніми та в постійній бойовій готовності. Тільки той, хто пережив жах війни, може оцінити мир та спокій», – підсумував перший заступник командувача Об'єднаних сил генерал-майор Ігор Танцюра.

5 липня на горі Карачун дійсно панувала атмосфера свята, але ми всі пам’ятаємо, що за визволення міста життя віддали 63 українських воїни, Слава Героям.

Прес-служба НГУ в ОТУ «Північ»


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
3
8

Эта запись была размещена в рубрики: