Топ злочинів, припинених поліцейськими управління стратегічних розслідувань Донеччини

Працівників підрозділу, який бореться з криміналітетом, транснаціональною злочинністю і міжнародним тероризмом, відзначили нагородами.

До складу підрозділу увійшли досвідчені оперативники, а критерієм відбору було нестандартне мислення. Адже вони виконують найскладніші завдання, нерідко пов’язані з роботою під прикриттям, проникненням всередину злочинних організацій та бандитських угрупувань. Багато працівників мають досвід бойових дій, розвідницькі навички.

Робота поліцейських управління стратегічних розслідувань часто невидима та зберігається під грифом таємності. З початку року правоохоронці провели низку успішних операцій.

У січні оперативники припинили «сходку» представників криміналітету у Маріуполі, які зібрались для перерозподілу сфер впливу у кримінальному середовищі. Очолив її громадянин Грузії, який позиціонував себе як представник «злодія в законі» Надіра Саліфова. Чоловік перебував у міжнародному розшуку за скоєння низки особливо тяжких злочинів на території України. Вказану особу було заарештовано.

В лютому було затримано 4 членів бандитського угрупування, які скоїли розбійний напад на чоловіка, яка займався обміном валют.

Під час документування злочинної діяльності «кримінальних авторитетів» в ході обшуку у таких осіб поліцейські вилучили вогнепальну зброю та боєприпаси, а саме: пістолет Макарова, гранати Ф-1, магазин до автомату Калашникова, набої.

Спрямовано до суду кримінальне провадження відносно організованої злочинної групи, члени якої заволодівали пенсіями громадян, які мешкають на тимчасово окупованій території.

У травні до управління стратегічних розслідувань надійшла інформація про те, що на територію Донецької області з РФ прибув «злодій в законі» з метою дестабілізації криміногенної обстановки в регіоні. Поліцейськими вказану особу було видворено до країни-агресора та прийнято рішення про заборону в’їзду в Україну строком на 10 років.

Викрито громадян Італії, які у складі незаконних збройних формувань брали участь у бойових діях на окупованій території України. Поліцейські зібрали доказову базу їх причетності до НЗФ. Бойовикам заочно повідомлено про підозру та оголошено у розшук.

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: