Винуватця хуліганства у парку Слов’янська знайдено. Розплачуватись довелось батькам

11 червня невідома особа о 22.20 зруйнувала стенд в парку Шовковичному. Відео з камер спостереження було викладено у Фейсбуці. Про цей прикрий  факт також повідомляло  і наше видання (Очередной акт вандализма в Славянске. Опознать бы «мальца-удальца»..) Нещодавно очілник міського відділу культури  Марина Олійник виклала на своій сторінці Фейсбук новину, яку варто прочитати.

Засоби масової інформації, міські та обласні, зробили сюжети на тему вандалізму. Відео розповсюдилося швидкими темпами серед мешканців Слов'янська.

Директор парку подав заяву до поліції.

21 червня ввечері на мій телефон подзвонив хлопець і сказав, що він впізнав на відео одну з дівчат, які були в компанії підлітків у той день у парку. Нею була учениця однієї з шкіл міста.

Терміново я зв'язалася з директором школи. Як вияснилося, дійсно ця дівчина є ученицею 7 класу цього навчального закладу.

Було проедено бесіду з дівчиною. Стало відомо, що стенд розбивав колишній учень даної школи, зараз навчається в місті Краматорськ, але на даний час живе з бабусею у Слов'янську.

Адміністрація школи надала адресу бабусі. Дана інформація була надана поліцейському, який займався справою стенда в парку.

Поліцейський виїхав за вказаною адресою. За допомогою бабусі підлітка зв'язалися з його батьками.

Сьогодні стенд було відремонтовано.

Виражаю подяку всім причетним до розслідування цієї справи.

Давайте разом робити наше місто кращим!

Отже, стенд відновлено. За кошт батьків хлопця, що скоїв "варварський" вчинок. Це добра новина. Сподіваємось, що більше ні в кого не виникне бажання зруйнувати і цей стенд, і багато з того, що зроблено для всіх мешканців міста. А  випадок у парку  нехай буде уроком для всіх, хто сподівається на бекзкарність і мріє про подібні "подвиги".

Діловий Слов'янськ 

46
0

Эта запись была размещена в рубрики: