Керівник Слов’янської поліції провів виїздний прийом у Черкаському


У ході спілкування із Станіславом Загурським мешканці громади мали змогу поставити свої запитання та надати пропозиції щодо роботи правоохоронців.

 У селищі Черкаське пройшов виїзний прийом т.в.о начальника Слов'янського ВП, на якому громадяни могли цікавлять питання, озвучити свої скарги, а також дізнатися про роботу правоохоронців на території свого населеного пункту. Переважно відвідувачі скаржились на своїх знайомих та родичів, з якими мали конфліктні ситуації, а також заявляли про факти телефонного шахрайства.

Після спілкування з мешканцями Станіслав Загурський зустрівся з головою громади Сергієм Падалкою та представив проект “Поліцейський офіцер громади”.

Згідно до цієї концепції, офіцер поліції буде тісно взаємодіяти з жителями своєї громади та орієнтуватися на їхні потреби, 80-90% робочого часу він знаходитиметься в громаді. Дільничний буде доступний для населення, знатиме мешканців території, яку обслуговує, їхні проблеми та надаватиме якісні поліцейські послуги. Громада при цьому бере на себе частину фінансової підтримки його роботи.

Слов'янський відділ поліції Донецькій області

0
2

Эта запись была размещена в рубрики: