Кандидат у депутаты ВР у 47 округу Василь Патлачук хоче створити у Слов’янську сучасний медичний заклад

Кандидат в депутати ВР Василь Патлачук та завідувач центру щелепно-лицьової хірургії Київської обласної клінічної лікарні - Василь Рибак обговорили перспективу створення у Слов'янську сучасного медичного закладу.

Медичний заклад, який  би займався лікуванням патологій  в щелепно-лицьовій області, а це: лікування травматичних пошкоджень м'яких тканів обличчя та шиї, кісток лицьового скелета , отриманих ,як правило, при ДТП, вогнепальних пораненнях; лікування вроджених та придбаних патологій обличчя  потрібен не тільки Словянську, він край потрібен у Донецькому регіоні.

А якщо так, то його небхідно створити. Так вирішив кандидат у депутати до Верховної Ради України від партії "Слуга народу" по 47 виборчому округу Василь Патлачук і для цього запросив на зустріч Василя Рибака  - завідувача Центру щелепно-лицьової хірургії Київської обласної клінічної лікарні, лікаря вищої кваліфікаційної категорії, головного щелепно-лицьового хірурга Києва та Київської області разом зі своєми лікарями - колегами.

Зустріч провідних українських спеціалістів в цієї області медицини  та кандидата в депутати Василя Патлачука відбулася 29 червня 2019 року. Домовились про співпрацю. Наступним кроком намітили провести круглий стіл з питання небхідності створення  у місті Слов'янськ медичного закладу такої направленості.

Патлачук сподівається на взаєморозуміння з місцевою владою у цьому питанні, адже в  "українському тилу" стає все більше військовослужбовців, які отримали поранення обличчя під час виконання бойових завдань на сході України, а значить  такий заклад саме на часі.

На правах политической рекламы

8
14

Эта запись была размещена в рубрики: