Збори екіпажів БТР завершилися під Харковом

Спеціальні збори екіпажів БТР завершилися під Харковом. Члени екіпажів вчилися максимально повно реалізовувати потенціал своїх «залізних коней» та ноділилися своїми враженнями.

Національна гвардія України, як високомобільне збройне формування, потребує великої кількості швидких, маневрених і водночас захищених машин. Щороку гвардія отримує нові зразки броньованих транспортних засобів. Серед них – вітчизняна розробка, яка також знаходить все більше прихильників за кордоном, БТР-4Е. Гвардійці вірять, що незабаром вони всі пересядуть із залишків радянської техніки – БТР – 60 та БТР – 70, на новітні зразки бойових машин, і такі збори наближають їх до цієї мети.

«Якщо ми хочемо будувати нову армію, за стандартами НАТО то ми маємо оновити рухомий склад та підготувати висококваліфікований персонал. На цих зборах, ми мали змогу працювати на тренажерах БТР-4Е. Отримали багато позитивних вражень. Такі заходи дозволяють нам інтенсивно передавати свій досвід одне одному», - поділився враженнями від зборів  механік-водій Олександр Добронос.

Учасники зборів відзначають щільність графіку, різноманітність вправ та занять загалом.

«Служу чотири роки у військовій частині 3005. Збори пройшли вдало. Ми отримали багато досвіду та дізнались чимало нового. Ми налагодили зв’язки між підрозділами, і водночас змогли показати себе з гарної сторони, і це було відзначено керівниками зборів», – запевнив оператор-навідник Олександр Сайфудінов

На завершення зборів, члени екіпажів БТР були відзначені грамотами. Їх військовослужбовцям вручав т.в.о. начальника Східного територіального управління НГУ полковник Костянтин Плетко.

Дмитро Образцов
Сергій Молотков


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
2
8

Эта запись была размещена в рубрики: