Стартуємо разом! Кандидат партії «Слуга Народу» від Слов’янська про визови та реформи

Як раніше повідомляв "Діловий Словянськ" 26 червня у Бізнес-центр «Монополія Крона», що у Слов'янську відбулася прес-конференція кандидатів у народні депутати від партії «Слуга Народу» у мажоритарних округах Донецької області, що викликала великий інтерес у журналістів з усього регіону.

У цілому до Верховної Ради від партії "Слуга Народу" на Донеччині йдуть 12 кандидатів. На зустрічі 26 червня їх було шестеро. Від виборчого округу №47, як відомо, балотується Патлачук Василь Никифорович.

Як зазначив модератор зустрічі,  представник медіа-команди партії «Слуга Народу» в Донецькій області Андрій Бузаров, головні пріоритети кандидатів збігаються з цінностями партії  «Слуга Народу».

Це - прозора діяльність. У всіх джерелах інформації ми детально розповідаємо про процеси, що відбуваються під час формування партії. Відкритість до народу — це, без сумніву, є головним пріоритетом. Відповідальність перед країною. І крапка — тут не потрібне пояснення.

Найбільш важливими для Донбасу є очищена, оновлена і відповідальна влада. Безпека і оборона, а також створення найкращих умов для бізнесу. Відновлення інфраструктури також надзвичайно важливо.

Всіх кандидатів об'єднують принципи партії Слуга Народу:

Вільний, заможний та щасливий українець — головна мета діяльності української держави. Кожен громадянин повинен мати можливість впливати на рішення, що приймаються на державному та місцевому рівні. Рух України до НАТО і ЄС — не кінцева мета, а засіб побудови в країні сучасної економіки. А саме вона є запорукою майбутнього України. Незалежний та справедливий суд повинен стати основою правосуддя та рівних можливостей.

Протягом зустрічі журналісти задавали питання кандидатам, що стосуються саме їх округів. Звісно слов'янців цікавили питання, що гостро стоять перед нашим містом та містами та селищами, що входять до 47 округа округа.

Щодо нагальних питань, що цікавлять зараз мешканців Слов'янська, кандидата в окрузі №47 Василя Патлачука запитали:  «Як ви оцінюєте ситуацію, що склалася в Слов'янському сільськогосподарському коледжі?»

- Ситуація, яка склалася навколо Слов'янського агроколеджу складна і вимагає негайного втручання як Міністерства освіти і науки України так і влади. Справа в тому, що 1 вересня 2019 р. Луганський національний аграрний університет (ЛНАУ) планує переїхати в Старобільськ та частково розміститися на базі своїх підрозділів, у тому числі на базі Слов'янського аграрного коледжу, так як він є структурним підрозділом ЛНАУ. Але, на сьогодні ні гуртожитку, ні аудиторії, ні навчальна база Слов'янського агроколеджу не володіють достатньою площею, щоб прийняти студентів інших спеціальностей університету. Якщо таке станеться, то Слов'янський агроколедж може бути втрачений для міста, а цього не можна допустити, адже йдеться про порушення прав на освіту більш ніж 500 студентів даного навчального закладу, а цих фахівців область чекає, вони гостро затребувані.

Василь Никифорович також висловив своє бачення про необхідність реформ. Про це дивіться у невеличкому відео.

Нагадаємо, що кандидат від партії "Слуга народу" у Словянську - підприємець, педагог, кандидат наук Василь Патлачук - кандидат юридичних наук, автор більше 40 наукових робіт і монографій. Одна з них - "Демократичний і правовий характер виховання, навчання і освіти" витримала декілька видань. Можливо, тому він вважає, що освічене думаюче суспільство - основа благополучної процвітаючої країни.

У 1990-х він заснував в місті одну з найпопулярніших приватних шкіл "Олімпія". За 9 років свого існування школа випустила більше тисячі висококласних фахівців. Вони знайшли себе в економічній, юридичній, педагогічній і банківській сферах. Цього року в Слов'янську відкривається філія Національного університету фіскальної служби України, який розкриє свої двері для студентів на початку нового навчального року.

Зараз, накопивши величезний життєвий і професійний досвід, Василь Патлачук все ж не втратив ілюзій. Він мріє про державу, яка нехай не допомагало, але хоч би не заважало своїм громадянам. У нього, як і у кожного з нас, є ідеї про те, як перетворити Україну на процвітаючу країну. Але, на відміну від багатьох, у кандидата наук Патлачука є ще системний підхід, уміння аналізувати і робити висновки.

Чи зможе він реалізувати свої мрії на користь кожному з нас? Покаже час.

На правах политической рекламы

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

8
29

Эта запись была размещена в рубрики: