Продовжується капремонт міжнародної траси М-03 між Слов’янськом та Бахмутом. Фото


За маршрутом Слов’янськ – Бахмут продовжується капітальний ремонт автодороги загального користування державного значення Київ – Харків – Довжанський.

Дорожня спецтехніка працює біля села Никонорівка. На об’єкті тривають роботи з «підняття» проїзної частини (у найнижчій відмітці на 1,1 м) з метою «згладжування» крутого спуску/підйому та відкриття дальності видимості.

Роботи з улаштування шару з органо-мінеральної суміші для підсилення основи дорожнього одягу перед укладанням асфальтобетонного покриття

Роботи зі «згладжування» крутого спуску/підйому та відкриття дальності видимості

У найнижчій відмітці проїзну частину піднімаємо на 1,1 м 

Роботи з досипання земляного ґрунту – улаштування підошви насипу земляного полотна

У зв’язку з розширенням проїзної частини та укладанням нових шарів дорожнього одягу, будівельники виконують роботи з досипання земляного ґрунту (улаштування підошви насипу земляного полотна) та ремонту застарілої водопропускної труби. Нагадаємо, капітальний ремонт 16-кілометрової ділянки між селами Никонорівка та Міньківка розпочався ще минулого року. Торік силами ТОВ «Славдорстрой» було відновлено 14,8 км міжнародної траси.

Шановні водії! Роботи виконуються «під рухом»! Будьте вкрай уважні за кермом: виконуйте вимоги тимчасових дорожніх знаків та зважайте на сигнали регулювальників!

Перехідний об’єкт капремонту 2018-2019 років – ділянка міжнародної траси М-03 Київ – Харків – Довжанський, км 686+000-км 702+000, за маршрутом Слов’янськ – Бахмут між селами Никонорівка та Міньківка

Довідково

Без перебільшення можна сказати, що відремонтована впродовж 2016-2018 років ділянка міжнародної траси М-03 Київ – Харків – Довжанський є справжньою візитівкою Донеччини. Майже 40 км у межах Слов’янського району (від кордону з Харківською областю, минаючи Слов’янськ, у бік Бахмута) повністю відновлено поточним середнім ремонтом. Стелу на кордоні з Харківщиною облаштовано автономною системою освітлення, проїзну частину промарковано сучасною пластиковою розміткою, вздовж траси відремонтовано автопавільйони та встановлено нові технічні засоби організації дорожнього руху (дорожні знаки, сигнальні стовпчики, бар’єрне огородження тощо).

У межах Бахмутського району виконується вищеозначений капітальний ремонт 16 км траси, і ще 15 км впритул до Бахмута чекатимуть на приведення транспортно-експлуатаційних характеристик траси у відповідність до сучасних нормативних вимог.

Інформаційна довідка про об’єкти капітального та поточного середнього ремонтів на автодорогах загального користування державного значення Донецької області у 2019 році

Підсумки роботи Служби за 2018 рік

Сторінка у Facebook 

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
1

Эта запись была размещена в рубрики: