«Родничок» Володимира Котова привіз з Болгарії до Слов’янська заслужену перемогу


Якщо Богом дано, що ти вмієш танцювати, то ти повинен це віддавати!Багато років працює с дітьми блискучий хореограф, талановитий  керівник  та добра, культурна людина - Володимир Котов,  Заслужений працівник культури України.

Коллектив дітей, яким керує Володимир Котов - зразковий ансамбль народного танцю «Родничок». Всі діти та дорослі  обожнюють  свого керівника, люблять танцювати народні танці, шанують і поважають  українські традиції. У «Роднічка» можна налічити великий перелік українських і інших танців, великі та малі перемоги на багатьох українських конкурсах та фестивалях. Є, чим пишатися і хвалитися!


І зараз, колектив прославив не тільки місто Слов`янськ , а і нашу рідну Україну! Нажаль, у колектива немає поки меценатів, стараються  батьки.25-го червня  колектив повернувся з ХХ Міжнародного дитячого фестиваля «Сонце, радість, красота», що проходив  в Болгарії , в Несебрі  цілих два тижні.

І ось вона, заслужена перемога! Браво, «Роднічок»!  Зразковий колектив народного танцю «Роднічок»  отримав заслужену нагороду – 1-ше місце в категорії  «народний танець»!!

І, коли ми запитали у Володимира Григоровича, багато чи ні було колективів, то дізналися, що було дуже багато колективів з України, різних регіонів, крім того, 10-ти країн. На фестивалі  було  поважне журі, в його складі – професор національного театру Софійської опери та балету Болгарії і багато інших артистів та заслужених діячів культури.  І перемогу наші  діти здобули справедливу  і  прославили Слов`янськ красивим та яскравим виступом!

Дякуємо Вам, Володимире Григоровичу,  і  пишаємося вами, «Роднічок»! Ви-найкращі!

Найщиріші вітання від вдячних батьків.

36
3

Эта запись была размещена в рубрики: