Представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відвідали Слов’янський полк Нацгвардії

 Робоча група Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини зустрілася зі слов’янськими гвардійцями.

Це був моніторинговий візит. Його мета – здійснення парламентського контролю за додержанням конституційних прав і свобод людини. Зокрема правозахисники перевірили стан виплат військовослужбовцям належних видів забезпечення, їхні побутові умови в районі проведення ООС.

«Ми проводили роботу протягом трьох днів, переконались, що соціальний статус військовослужбовців, загалом, на належному рівні, права військовослужбовців дотримуються. Добрі враження від підготовки бійців, ставлення командирів до своїх підлеглих. Все пройшло добре, та загалом сподобалось у Слов’янську» - ділиться головний спеціаліст відділу прав військовослужбовців, та інших осіб Управління моніторингу прав військовослужбовців, поліцейських, ветеранів та інших осіб Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Андрій Титаренко.

Представники робочої групи перевіряли документацію, провели опитування серед військовослужбовців.

«Ми, з робочою групою, обійшли всю частину, перевіряли склади, місця відпочинку особового складу, місця для зайнять спортом, місця для прийому їжі тощо. Зараз в нашому полку проходить навчальний збір з військовослужбовцями строкової служби призову І-2019, користуючись нагодою, робоча група поспілкувалась з молодими бійцями, запитала про ставлення до них їх командирів та про їх матеріальне забезпечення», – розповідає т.в.о. заступника командира військової частини 3035 по роботі з особовим складом майор Євген Цуцков.

Правозахисники побували не лише в місці постійної дислокації, але й на одному із гвардійських взводних опорних пунктів.

Богдан Кондратов

2
4

Эта запись была размещена в рубрики: