Конкурс від міського голови “Кращий медичний працівник Слов’янська”. Названі умови

Шановні слов’янці!

 Слов’янським  міським головою  оголошується конкурс «Кращий медичний працівник м. Слов’янська» за наступними номінаціями:

«Кращий лікар»

«Краща медична сестра»

«Краща молодша медична сестра».

Конкурс проходитиме  з 24.06.2019 по 15.07.2019 року та складатиметься з двох етапів.

Перший етап  буде проводитись  з 24.06.2019 по 07.07.2019. Мета цього етапу – збір ваших пропозицій. Протягом двох тижнів кожний з вас може подати ім’я найкращого, на ваш погляд,  лікаря, медичної сестри та молодшої медичної сестри, які працюють в лікувально-профілактичних закладах, що розташовані на території  міста Слов’янська.

Свої  пропозиції ви можете надати  в письмовому вигляді до відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради (площа Соборна, 2, каб.441) або на електрону адресу zdrav@slavrada.gov.ua. В пропозиції необхідно зазначити прізвище, ім’я, по батькові, посаду та лікувальний заклад, де працює медичний працівник.

За результатами пропозицій, що надійдуть, 07.07.2019 будуть визначені десять  лідерів  в кожній з номінацій.

Другий етап проходитиме з 08.07.2019  по 14.07.2019, протягом якого визначиться переможець в кожній номінації шляхом голосування.

Проголосувати можна буде онлайн на веб-платформі електронних консультацій за посиланням https://consult.e-dem.tools або паперовим бюлетенем у ЦНАП м.Слов’янська (площа Соборна, 2). Участь у голосуванні приймають громадяни України, які досягли 16-річного віку, та на день голосування проживають, навчаються або працюють на території м.Слов’янська.

Кожний мешканець може проголосувати лише за одного претендента в межах кожної номінації.

Переможці в кожній номінації отримають грошову нагороду в розмірі 10 тис.грн. Нагороди переможцям вручатиме особисто міський голова Вадим Лях після визначення результатів конкурсу.

17
2

Эта запись была размещена в рубрики: