Мобільна група психологічної підтримки. Як надають допомогу просто на бойовому посту?

Психологи постійно працюють з військовослужбовцями Національної гвардії України, які залучаються до виконання бойових завдань у районі проведення операції Об'єднаних сил. Робота ведеться у місцях постійної дислокації підрозділах та на позиціях.

Мобільна група надає психологічну підтримку та допомогу, здійснює моніторинг психологічного стану особового складу методом інтерв’ювання та спостереження, вивчає соціально-психологічний клімат у військових колективах на місці несення служби.

«Ми, проводимо тренінги для зняття психоемоційної напруги. Все ж таки служба у прифронтовому регіоні дає про себе знати. Також ми робимо сеанси нервово-м’язової релаксації. Ми також вчимо військовихвправам на дихання, які дозволяють бійцям контролювати свій психо-емоційний стан», – пояснив офіцер-психолог угрупування НГУ в ОТУ «Північ» капітан Сергій Хмелюк.

Військові капелани – перші помічники психологів та заступників по роботі з особовим складом. Вони входять до складу мобільної групи психологічної підтримки. Саме капелани допомагають бійцям реалізувати релігійні потреби незалежно від конфесійної приналежності останніх.

«Ми ніколи не приїздимо до вояків з порожніми руками, якщо вони чекають на Боже Слово. Наразі приїхали з полковою[Слов’янського полку] іконою «Віри, Надії, Любові та їх матері Софії». Ікона писана в грецькому стилі львівськими майстрами, та була  передана  спеціально для бійців, які боронять нашу землю на сході України», – розповів військовий капелан військової частини 3035 отець Діонісій.

Мобільні групи психологічної підтримки в районі проведення операції Об’єднаних сил на ротаційній основі.

Богдан Кондратов

Фото отця Діонісія

1
4

Эта запись была размещена в рубрики: