Збори із заступниками командирів частин Східного ОТО з громадської безпеки пройшли у Слов’янську

Навчально-методичні збори з заступниками командирів частин та начальниками груп і відділень організації служби з охорони громадського порядку Східного ОТО пройшли на базі військової частини 3035.

Головна мета зборів – вдосконалення єдиної методики щодо підходу в прийнятті рішення командирами підрозділів, порядку підготовки сил та засобів до несення служби з охорони громадського порядку, охорони органів державної влади та консульських установ.

Під час зборів кожен заступник звітував про стан організації служби з охорони громадського порядку в частинах за І півріччя 2019 року.

Викладачами зборів стали працівники Національної поліції, а саме підрозділ тактико-оперативного реагування управління патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ. Вони провели з офіцерами заняття щодо організації взаємодії між поліцією та Національною гвардією, відповідно до вимог сьогодення. Серед яких – особливості роботи групи діалогу та найновіші способи ведення переговорів під час забезпечення безпеки масових заходів.

«Сьогодення вимагає від структурних підрозділів МВС бути мобільними,професійними та готовими до будь-яких викликів. Гвардія тісно співпрацює з Національною поліцією під час виконання завдань з охорони громадського порядку, важливо розуміти з ким пліч-о-пліч ми співпрацюємо. Головна мета зборів – це підвищення навичок керівного складу частин та підрозділів НГУ», – зазначив  начальник відділу охорони громадського порядку Східного ОТО підполковник Петро Аленін.

По завершенню занять заступники командирів частин отримали пріоритетні завдання на наступне півріччя.

Молодший лейтенант Богдан Кондратов


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
1
1

Эта запись была размещена в рубрики: