Новини фіскальної служби Слов’янська: З питаннями по РРО звертайтеся за інформацією до Електронного кабінету ДФС


Увага платників податків, які здійснюють діяльність на ринку пального !

 Законом України від 23.11.2018 року N 2628-VIII « Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» внесено зміни до Закону України від 19.12.1995року  №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів» (далі –Закон №481), зокрема запроваджено ліцензування  видів господарської діяльності з виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним. Зазначені зміни набирають чинності з 1 липня 2019 року. 

Згідно з статтею 17 Закону №481(із змінами, які набудуть чинності з 01.07.2019) за здійснення роздрібної торгівлі пальним без наявності ліцензії до суб’єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у розмірі 250000 гривень.

 За здійснення оптової торгівлі пальним без наявності ліцензії до суб’єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у розмірі  500000 гривень.

 

Є питання по РРО? Звертайтеся за інформацією до Електронного кабінету ДФС!

Державною фіскальною службою України здійснено комплекс заходів, спрямованих на максимальну автоматизацію процесів, пов’язаних із реєстрацією реєстраторів розрахункових операцій (РРО), побудову комунікації між виробниками РРО, центрами сервісного обслуговування (ЦСО), користувачами РРО та ДФС, в основу якої покладено електронний документообмін.

Створення електронних реєстру екземплярів РРО та реєстру ЦСО не лише вивільнило суб’єктів господарювання – користувачів РРО від паперової рутини та візитів до контролюючих органів, а й дозволило акумулювати на державному інформаційному ресурсі актуальні відомості про всі моделі РРО, які дозволені до застосування, їх виробників та ЦСО, які мають право на обслуговування РРО.

Інформація цих реєстрів є відкритою та доступною для будь-якої особи, що у ній зацікавлена.

Отримати інформацію можливо безкоштовно, скориставшись електронними сервісами, створеними ДФС у відкритій частині Електронного кабінету, зокрема.

  1. Інформацію про екземпляри РРО, зареєстровані РРО та/або книги ОРО можливо отримати засобами таких електронних сервісів:

«Інформація про РРО» https://cabinet.sfs.gov.ua/registers/rro).

«Інформація про книги КОРО»https://cabinet.sfs.gov.ua/registers/koro).

«Екземпляри РРО» https://cabinet.sfs.gov.ua/registers/rro-instance).

  1. Інформацію про ЦСО, що перебувають у реєстрі ЦСО, можливо отримати, скориставшись електронним сервісом «Реєстр ЦСО» (https://cabinet.sfs.gov.ua/registers/rro-cso).
  2. Інформацію щодо легітимності розрахункових документів (чеків), виданих покупцеві (споживачеві послуг) можливо отримати засобами електронного пошукового сервісу «Пошук фіскального чека»https://cabinet.sfs.gov.ua/cashregs/check).
  3. Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій, що містить інформацію про РРО, дозволені до реєстрації та застосування розміщений на офіційному вебпорталі ДФС у розділі «Довідники, Реєстри, Переліки / Реєстри».

 

Щодо отримання інформацію про стан розрахунків з бюджетом засобами електронного сервісу «Електронний кабінет платника»

Відповідно до Порядку ведення органами Державної фіскальної служби України оперативного обліку податків і зборів, митних та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 07.04.2016 №422 формування та надання актів звірок платникам податків не передбачено.

Отримувати інформацію про стан розрахунків з бюджетом можливо в режимі он-лайн засобами електронного сервісу «Електронний кабінет платника», вхід до якого здійснюється за адресою: cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС України (sfs.gov.ua).

Робота у приватній частині електронного кабінету здійснюється з використанням електронного цифрового підпису, отриманого у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів.

Платник податків має право надіслати запит про отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами за даними органів ДФС за формою «F/J1300203» через меню «Заяви, запити для отримання інформації» приватної частини Електронного кабінету.

Відповідь на запит платнику податків надсилається через Електронний кабінет не пізніше п’ятнадцяти робочих днів з дня його отримання у вигляді витягу з інформаційної системи органів ДФС щодо стану розрахунків платника з бюджетом та цільовими фондами за формою «F/J1400203». Витяг формується за період вибраний платником податків при створенні запиту з урахуванням строків давності, станом на дату відправлення запиту до органів ДФС.

 

Сільгоспвиробники повинні оформлювати найманих працівників

В Україні триває операція «Урожай-2019». Її мета  - забезпечення повноти нарахування та сплати податків юридичними особами, фізичними особами-підприємцями та громадянами, які є власниками земельних ділянок та власними силами обробляють такі земельні ділянки для отримання доходу. Особливий акцент працівники фіскальної служби роблять на упередженні схем ухилення від оподаткування, виявленні й реєстрації неоформлених найманих працівників та легалізації їх заробітної плати.

У зв’язку з цим, Слов’янсько-Лиманське управління Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує сільгоспвиробникам та фермерам, що  найманий працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та подання повідомлення до територіальних органів Державної фіскальної служби.

Повідомлення про прийняття працівника на роботу подається до територіальних органів ДФС за місцем обліку роботодавця як платника єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування одним із таких способів:

- засобами електронного зв'язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб;

- на паперових носіях разом з копією в електронній формі;

- на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п'ятьма особами.

Повідомлення про прийняття працівника на роботу подається до початку роботи працівника за формою згідно з додатком до постанови Кабінету   Міністрів    України  від 17 червня 2015 р. №413.

 

Нелегальна заробітна плата: негативи для працюючих

 Слов’янсько-Лиманське управління Головного управління ДФС у Донецькій області повідомляє, що легалізація заробітної плати, прихованої зайнятості на сьогодні є одним із основних напрямків роботи органів ДФС.

На жаль, для багатьох зарплата «у конверті» стала звичайним явищем і нормою. При цьому, нелегальне працевлаштування позбавляє працівника права не лише на достойну пенсію, а й знижує його соціальну захищеність.

Мінуси заробітної плати «у конверті» очевидні:

► трудовий стаж не зараховується, не виплачується гарантований розмір заробітної плати (зокрема, доплати, надбавки та заохочувальні виплати);

► відсутні жодні соціальні гарантії, передбачені для працівника, а саме: права на відпустку, зокрема, додаткову та без збереження зарплати, відпустку по вагітності та пологах; права на оплату листа непрацездатності; права на соціальне страхування на випадок безробіття; права на достроковий вихід на пенсію, якщо ви працюєте в шкідливих умовах; права на скорочений робочий день, тиждень, якщо ви працюєте в шкідливих умовах; права не працювати у вихідний та святковий день; права не залучатися до наднормових робіт без вашого бажання; права на охорону праці; права на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань; права на гарантії за колективним договором. Якщо умови оплати праці не обумовлені у трудовому договорі, їх виконання або невиконання визначатиметься тільки особистим ставленням керівника до конкретної людини;

► звільнення може відбутися у будь-який момент і без вихідної допомоги.

 

Додатково, звертаємо увагу, що відповідальним за сплату (перерахування) до бюджету податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) при виплаті доходу фізичній особі є податковий агент (роботодавець).

Так, нормами п.п. 168.1.1 п. 168.1 ст. 168 Податкового кодексу України    (далі – ПКУ) визначено, що податковий агент (роботодавець), який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника ПДФО, зобов’язаний утримувати ПДФО із суми такого доходу за його рахунок, використовуючи ставку ПДФО, визначену ст. 167 ПКУ.

Згідно із п.п. 168.1.2 п. 168.1 ст. 168 ПКУ ПДФО сплачується (перераховується) до бюджету під час виплати оподатковуваного доходу єдиним платіжним документом.

Слов’янсько-Лиманське управління

З початку року аудитом Донеччини додатково забезпечено 30 мільйонів гривень надходжень до бюджету

 З метою виявлення та упередження порушень податкового законодавства підрозділами аудиту Донеччини першочергова увага приділяється проведенню перевірок суб’єктів господарювання, що мають ризики в своїй діяльності.

Так, за 5 місяців 2019 року фахівці підрозділів аудиту ГУ ДФС у  Донецькій області провели 277 документальних перевірок, за результатами яких донараховано податкових зобов’язань на 201 млн гривень. Крім того, в ході перевірок зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на 131,7 млн грн, що упередило несплату податку на прибуток у майбутньому на 23,7 млн гривень.

За січень-травень 2019 року підрозділами аудиту Донеччини забезпечено додаткових надходжень до державного бюджету 30,0 млн гривень. За результатами проведених документальних перевірок поточного року до бюджету надійшло 21,3 млн гривень.

 

Надходження екоподатку на Донеччині збільшились на 121 млн гривень

Донеччина є одним з найпотужніших індустріальних регіонів України. Але індустріальний розвиток Донецької області має не тільки позитивні сторони. На території області розташовані значна кількість великих підприємств гірничовидобувної, металургійної, хімічної, машинобудівної та агропромислової галузей. Майже вся територія Донецької області залучена до господарського обороту, що призводить до значного навантаження на природні ресурси та до серйозних екологічних проблем. Тому контроль за справлянням екологічного податку, як одного з фінансових компенсаторів шкоди, що завдається природі, є і залишатиметься одним з актуальних завдань органів податкової служби області.

За період січень – травень 2019 року від 1473 підприємств Донеччини надійшло майже 594 млн грн екологічного податку. Відповідно до розподілу коштів від сплати податку місцеві бюджети області отримали на відновлення довкілля майже 288 млн грн, державний бюджет – 306 млн гривень.

Сплачена цьогоріч сума податку перевищує торішні надходження на 121 млн гривень. Крім того, середньомісячний показник надходжень екологічного податку за п’ять місяців поточного року по Донецькій області склав 119 млн гривень.

Сплачуючи екологічний податок, підприємства частково відшкодовують негативні наслідки своєї господарської діяльності.

 

Протягом п’яти місяців 2019 року митниками Донеччини виявлено порушень митного законодавства на суму близько 43 млн грн

Протягом січня-травня 2019 року Донецькою митницею ДФС виявлено та задокументовано 89 порушень митних правил на суму понад 42,8 млн гривень.  Як і в попередні періоди, здебільшого правопорушення, а саме 84%, від загальної кількості - це перевищення строків транзиту або використання транспортних засобів, ввезених на митну територію України, не за цільовим призначенням та ухилення від сплати обов’язкових податків. Переважна більшість порушників – так звані «євробляхери».

Також виявлено факт незаконного переміщення прекурсорів (медичний препарат «Pseudoephedrine») через  митний кордон України. Крім того, із загальної кількості протоколів про порушення митних правил у 11 випадках вилучено предмети правопорушень за попередньою оцінкою на суму понад 281 тис. гривень.

Завдяки аналітичній роботі під час проведення митного оформлення, а також постаудиту баз даних митних оформлень, з’ясовуються факти, які надалі дають право митникам виявити сумніви щодо дотримання деякими суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності правил ведення чесного та конкурентоспроможного бізнесу. В рамках міжнародної співпраці впродовж п’яти місяців поточного року  до закордонних колег близького та дальнього зарубіжжя спрямовано 28 запитів. Внаслідок опрацювання матеріалів, отриманих від митних органів Польщі та Азербайджану, складено два протоколи про порушення митних правил за ознаками правопорушень, передбачених ч.1 ст.483 Митного кодексу України (надання до митниці документів, які містять неправдиві відомості щодо вантажоодержувача) на суму більше 42,5 млн гривень.

В межах взаємодії територіальних органів ДФС у напрямку виявлення та припинення порушень законодавства України з питань державної митної справи,  виявлення правопорушень не тільки в митній, а і в податковій сфері, до ГУ ДФС у Донецькій, Миколаївський областях та Харківського управління Офісу великих платників податків ДФС спрямовано 6 матеріалів для  проведення контрольно-перевірочних заходів. На даний час відповіді щодо результатів перевірок очікуються.

За рахунок сплати штрафів, накладених митницею, а також  коштів, добровільно сплачених порушниками митного законодавства у зв’язку з припиненням справ шляхом компромісу, держбюджет поповнився на суму більше 322 тис. гривень.

ГУ ДФС у Донецькій області

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: