У липні у Святогірську відкриється інформаційний центр для туристів


Підприємниця зі Святогірська Світлана Михайлова готується відкрити приватний інформаційний центр для туристів. Місяць тому придбала автобус і вже організовує тури Донеччиною.

Туристи, які приїдуть до Святогірська, зможуть у центрі отримати інформацію про можливі екскурсії, фестивалі, виставки та цікаві місця, які можна відвідати в Донецькій області, повідомляє «Бізнес-Схід».

“Зараз ми розробляємо різні маршрути – велосипедні, пішохідні, автобусні тури, також плануємо сплави на байдарках та скандинавської ходьби. Щоб було, як в Туреччині, за туристом в готель заїхав автобус і повіз у цікаве місце, так ми допомагаємо і дозвілля організувати, і пізнати наш регіон”, - розповіла підприємниця Світлана Михайлова.

За словами Світлани, попит на екскурсії вже є. Нещодавно вона придбала автобус, ним возить людей зі Святогірська до соляних шахт, ландшафтних парків, незабаром гостям регіону пропонуватимуть програму фестивалів та виставок, які відбуваються щотижня в області.

“Я планую налагодити співпрацю з готелями та іншими підприємцями області, щоб люди мали інформацію, а підприємці – клієнтів та покупців. Це вигідно усім, сподіваюся, охочі відвідати цікаві місця Донеччини і розширити свій світогляд, обов’язково знайдуться”, - поділилася Світлана Михайлова.

Відкриття туристично-інформаційного центру у Святогірську заплановане на липень.

10
1

Эта запись была размещена в рубрики: