Протипожежне тренування у Черкаському. Як ліквідували наслідки “короткого замикання”

19 червня 2019 року на базі амбулаторії в смт. Черкаське станцією швидкої медичної допомоги міста Слов’янськ спільно з місцевою пожежною командою Центра безпеки було проведено протипожежне тренування.

До тренування були залучені: майстер виробничого навчання Слов’янських територіальних курсів ЦЗ та БЖД Донецької області Івлєва І.А., головний інспектор 6-ого Державного пожежно-рятувального загону м. Слов’янськ Тимченко С.М., фахівець з питань цивільного захисту Черкаської ОТГ Романюк Р.А., особовий склад станції швидкої медичної допомоги міста Слов’янська.

Основною ціллю тренування є напрацювання практичних навичок поведінки під час виникнення пожежі.

Тренування відбувались відповідно до плану та за визначеним тактичним задумом: внаслідок короткого замикання електромережі в приміщенні амбулаторії виникла пожежа. На момент прибуття пожежно-рятувального підрозділу вогонь поширився на площу 40 м2. Ситуацію ускладнює насамперед те, що під час тренування дзвінки поступали від населення про надання екстреної медичної допомоги.

Черговий караул Центру безпеки Черкаської ОТГ провів тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі на території об’єкту. Під час практичної частини, застосовуючи техніку, імітацію диму, рятувальники відпрацювали спеціальні вправи з бойового розгортання, проведення розвідки, евакуації потерпілих та ліквідації умовної пожежі.

Подібна робота проводиться з метою відпрацювання спільних дій служби екстреного виклику та пожежно-рятувальних підрозділів.

Такі тренування дають можливість керівному складу та працівникам об'єктів впевненіше поводитись під час виникнення надзвичайних ситуацій та вміло організовувати виконання заходів з ліквідації їх наслідків.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
0
1

Эта запись была размещена в рубрики: