Громади Донеччини подякували дільничним офіцерам поліції за безпеку – правоохоронці Миколаївки отримали новий службовий автомобіль

З нагоди професійного свята кращі поліцейські отримали нагороди від керівництва поліції Донецької області та громад, у яких вони працюють. Проект «Безпечний будинок», мобільні групи з протидії домашньому насильству «Поліна», «синя лінія», опанування жестової мови – неповний перелік інновацій, які реалізують дільничні для підвищення безпеки у громадах.


 Службу дільничних офіцерів було засновано 18 червня 1923 року. Дільничний  - перший помічник жителів, який вдень і вночі на зв’язку, реагує на всі повідомлення, попереджає та допомагає розкривати злочини.

На Донеччині у містах один працівник може обслуговувати територію з населенням 80 тисяч громадян, а в зоні відповідальності сільських поліцейських - до 20 селищ. На лінії розмежування працюють 16 дільничних, які приходять на допомогу у будь-якій біді.

Зі святом поліцейських та ветеранів дільничної служби привітали начальник Головного управління Нацполіції в Донецькій області Микола Семенишин, а також керівники органів місцевої влади и голови об’єднаних територіальних громад.

«Разом ми реалізуємо проекти, які підвищують безпеку жителів, а в результаті зростає довіра між населенням і поліцією. Наступний проект, який було презентовано у Києві,  – «Поліцейський офіцер громади». Його ключове слово «Я тут», тобто я тут проживаю, я тут служу», -  зазначив Микола Семенишин.

Кращі дільничні, які заслужили довіру громадян, були нагороджені відзнаками, цінними подарунками і подяками від керівництва поліції, мерів та представників громад. Так, від Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади місцеві поліцейські отримали службовий автомобіль «Рено Дастер».

Голови громад, у яких завдяки втіленню спільних проектів стало безпечніше, отримали від керівника обласної поліції нагороду «За плідну співпрацю».

По завершенню урочистостей для присутніх відбувся святковий концерт від оркестру поліції Донеччини та творчих колективів.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
0
2

Эта запись была размещена в рубрики: