Слов’янськ на обласному заході представили вихованці відділення вільної боротьби Міської КДЮСШ


15 червня у Краматорську відбувся обласний спортивно-видовищний захід у рамках «Всеукраїнського Олімпійського дня», який щороку проводиться з нагоди відзначення дня заснування Міжнародного олімпійського комітету (23 червня 1894 року).

Слов’янськ на обласному заході представляли вихованці відділення вільної боротьби КПНЗ «Міська КДЮСШ» під керівництвом тренера Віталія Жданова.

Слов’янські учні КДЮСШ взяли участь у масовому забігу вулицями Краматорська, відвідали локації з показовими виступами з різних видів спорту та спробували свої сили у спортивних конкурсах.

По завершенню заходу кожен учасник був відзначений пам’ятною грамотою та отримав позитивні емоції, задоволення і гарний настрій.

Головна мета заходу – розвиток олімпійського руху в Україні, поширення ідей олімпізму серед громадян країни, пропаганда здорового способу життя, залучення широких верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом. Задачі – привернути увагу людей та зацікавити їх до участі в біговій програмі та інших заходах, організованих навколо тем «Рух», «Навчання» та «Відкриття».

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: