Фестиваль Robosmart.dn.ua 2019 у Слов’янську визначив найсильніших робототехників

15 червня, на території комплексу Монополія Крона відбувся масштабний захід #SMART_PICNIC, який включав у себе декілька іноваційних заходів - обласний фестиваль з робототехніки «RoboSmart Dn.Ua» та відкриту конференцію Smart Picnic.

Организатори заходу Донецька ОДА, ГО "Іноваційні освітні технології" та низка інших організацій.

У програмі фестивалю: змагання роботів, виставка робототехніки і демонстрація Smart-проектів, і головне, майстер-класи з конструювання та програмування роботів для всіх бажаючих, окрім цього відбулись інші цікаві розважальні заходи - презентації навчальних закладів, покази моделей та прототипів.

Змагання серед учасників проводились по категоріям - Робофутбол Lego; Кегельринг Lego; Слалом  Lego; Робосумо дистанційне  Lego; Робосумо автономне  Lego; Робофутбол Arduino; Кегельринг Arduino; Слалом Arduino; Робосумо дистанційне Arduino.

У змаганнях вдало виступили учасники команди зі Слов'янську.

В ході фестивалю пройшла низка майстер-класів для викладачів закладів освіти потенційних тренерів з робототехніки, учнів, що мають наміри долучитися до змагань з робототехніки, а також для гостей фестивалю.


Декілька локацій прийшлись до смаку і маленьким жителям міста і дорослим.
Майже 400 осіб з усієї області відвідали перегони команд з робото техніки-це #Robo_smart.

Наприкінці фестивалю журі підвело підсумки усіх конкурсів. Переможцями у номінаціях були визначені:

Робофутбол Lego

ІІІ місце – РоботиНС

ІІ місце – Робоклуб Вугледар 1

І місце – РоботКрам

Кубок  у номінації - Робот Крам;

Кегельринг Lego

ІІІ місце – Робоклуб Вугледар 4

ІІ місце – КрамЛегоСіті

І місце – Робоклуб Вугледар 1

Кубок  у номінації - Робоклуб Вугледар 1;

Слалом Lego

ІІІ місце – Thunderbolt

ІІ місце – РоботКрам

І місце – Робоклуб Вугледар 1

Кубок  у номінації – Рооклуб Вугледар 1;

Робосумо дистанційне Lego

ІІІ місце – Робоклуб Вугледар 1

ІІ місце – Легокрафт

І місце – Робоклуб Вугледар 2

Кубок  у номінації – Робоклуб Вугледар 2;

Робосумо автономне Lego

ІІІ місце – КрамЛегоСіті

ІІ місце – Роботинс

І місце – Робоклуб Вугледар 2

Кубок  у номінації - Робоклуб Вугледар 2;

Робофутбол Arduino

Переможець – Luck Hunter

Кубок у номінації – Luck Hunter

Кегельринг Arduino

Переможець - Андроід

Кубок  у номінації - Андроід;

Слалом Arduino

ІІІ місце – Ардуіно Крам 3.0

ІІ місце – Ардуіно Крам 3.0.1

І місце – НонСтоп

Кубок  у номінації - НонСтоп;

Робосумо дистанційне Arduino

ІІІ місце – Андроід

ІІ місце – Ардуіно Крам 3.0

І місце – РобоКрам

Кубок  у номінації - РобоКрам

Фестиваль «RoboSmart Dn.Ua» пройшов за ініціативи та підтримки Донецької облдержадміністрації, громадської організації «Інноваційні освітні технології», Програми розвитку ООН та інших партнерів заходу.

Едуард Торський, фото автора
та фейсбук сторінки Донецької ОДА
Діловий Слов'янськ

 


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
5
0

Эта запись была размещена в рубрики: