Все проcто та розумно. На “Smart Picnic” у Слов’янську говорили про електронне врядування для людей


15 червня в Слов'янську відбулась Відкрита конференція, присвячена питанням впровадження в управління містами електронного врядування. 

У приміщенні коворкінгу Top Place зібрались учасники зі Слов'янська, Бахмута, Краматорська, Миколаївки, Черкаського, Добропілля, Маріуполя, Дружківки, Торецька, численої делегації з міст Одеської області, щоб обговорити питання, та послухати інформацію про досвід країн де подібні електронні послуги були успішно впровадженні у життя.

Відкрив конференцію перший заступник голови Донецької обласної держадміністрації Євген Вілінський, який висловив підтримку новим технологіям в управлінні містами та побажав нових успіхів учасникам.

Отже ми запускаємо проект Smart City! Для чого цей проект нашому місту? - звернулась до аудиторії одна з організаторок заходу Ольга Алтуніна, координаторка проекту "Київський Діалог" у Донецькій області.

Дуже цікавою інформацію про впровадження електронного врідування на прикладі Естонії поділився міжнародний експерт з Естонії Віктор Гузун.

Для учасників були зроблена презентація заходів в рамках проекту ПРООН щодо е-врядування у містах та районах Донецької області за підтримки ЄС, та обговоренні питання електронних сервісів для врядування та громадян, про технологіх які трансформують міста, та стратегію Smart City у пілотних містах.


Річь на конференції також йшлася про взаємодію представників ОМС з громадскістю.

"Smart City дасть змогу жителям міста отримувати в електронному вигляді послуги від влади, що зменшить корупційну складову та зменшить витрати часу містян на отримання послуг. Наприклад електронний запис до сімейного лікаря, або до школи чи садочка. А можливо містянам буде цікаво користуватись електронною мапою житлово-комунальних проблем міста.

В цьому випадку скарга або пропозиція пересічного мешканця буде відразу потрапляти до посадовців, а звіт про вирішення цієї проблеми також буде оприлюднений на сайті міської ради"Ми на порозі великих змін! Приєднуйтесь!!! - закликають організатори заходу.

Захід був організований та проводився платформою Kyiv Dialogue спільно з Департаментом інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин ДонОДА  при підтримці Агенства USAID.

Едуард Торський, фото автора
Діловий Слов'янськ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
0
1

Эта запись была размещена в рубрики: