ҐЕРЦЬ – Беркут – Слов’янськ. Рок-балада про війну та мир

 В рамках проекту «Культуротворці», який реалізовується ГО Платформа Ініціатив Теплиця, в якості промо до фестивалю «Слов’янська Книжкова толока», що відбудеться вже в серпні, 7 червня в ТЕПЛИЦЯ, відбулась рок-балада "Беркут" - екзистенція миру та війни.

Вистава «Беркут» від ҐЕРЦЬ майстерні (м. Дніпро) зібрала повний зал відвідувачів. Для когось вперше відбулось знайомство з альтернативним театром, хтось вже йшов саме на цих людей, бо знайомий з їх творчістю.

Було і переднє слово від режисера, аби налаштувати глядачів на певний лад, створити атмосферу для сприйняття моновистави. А потім відбулося і живе спілкування – fidbek залу, режисера, актора. Різні емоції, враження, суперечливі вислови і судження. Але байдужим рок-балада не залишила нікого. Цікава думка про те, що таке аванґардне декламування віршів Франка робить їх сучасними і такими, що є сьогодні на часі і актуальні. Кожен розуміє, що ми і по життю, і в побуті, і в спілкуванні, і в діяльності «лупаємо сю скалу». Кожен свою, якусь спільно, разом. І за одною буде інша.

Це спектакль, що вибухає на очах.
Він заснований на поезіях Івана Франка та подіях сучасної України.

______________________________________________________________

Проект реалізується ГО Платформа Ініціатив Теплиця за підтримки програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC — Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

Катерина Гончар,
PR-менеджер
Платформи ініціатив «Теплиця»


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
0
2

Эта запись была размещена в рубрики: