З початку року лиманська поліція встановила 8 фактів співпраці місцевих жителів з незаконними збройними формуваннями

Всі правопорушення мали місце навесні 2014 року, коли жителі міста та району із корисних мотивів та через дію пропаганди допомагали бойовикам у захопленні півночі регіону.

Останній факт співпраці із незаконними збройними формуваннями був виявлений днями у Лимані. 33-річний чоловік розповів поліцейським, що у квітні 2014 року чергував на блокпосту терористів поблизу с. Дробишеве. Кожного дня він добросовісно оглядав транспорт та перевіряв документи, щиро сподіваючись на "вдячність" від нових господарів.

Між тим, бойовики не поспішали виконувати свої обіцянки щодо грошей та взагалі "кращого життя". Максимальне, на що могли сподіватись їх добровільні помічники - це сухпайки, алкоголь та сигарети (взяті, звичайно ж, з розграбованих магазинів та складів).

Як і багато з його "колег", чоловік прослужив на терористів близько двох тижнів, а потім злякався за своє життя та втік. Шукати його не стали - місто на блокпосту зайняв черговий зрадник з числа місцевих жителів.

Наразі за фактом участі у незаконних збройних формуваннях поліцією проводиться досудове розслідування за ч.2 ст. 260 Кримінального кодексу України.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

0
3

Эта запись была размещена в рубрики: