Творчий десант у Святогірську


У минулий вівторок, 11 червня, чимало цікавих масових заходів відбулись у місті і районі. А творчий колектив клубу сімейного дозвілля "Словянські вечорниці", який діє на базі Центральної міської бібліотеки ім. М.Петренка у цей день здійснив поїздку до госпіталю ветеранів війни у Святогірську.


У актовому залі медичного закладу гості провели творчий виступ. Звичайні жителі Словянська продемонстрували присутнім свої талановиті захоплення та уподобання. Так, Сергій Сімейка, Тетяна Тачер, Міра Ліблейн, Юрій Карпенко та Олександр Новицький, читали власні та відомих авторів вірші, співали пісні, показали сатиричну мініатюру "Випадок у автошколі". Також передали до бібліотеки госпіталю 30 цікавих книг.

Гучні оплески були нагородою, налаштованим на позитив словянцям. Наши земляки дуже вдячні керівнику автопідприємства Юрію Кононенко за організацію перевезення аматорів мистецтва.  Спасибі вам, Юрію Генріховичу за людяність, небайдуже серце. Завдяки вашій чуйності і увазі у нас проходять чудові зустрічі, які розвивают культуру і духовність громади.

Макар Кодима

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: