«Лимонадна вечірка» в Слов’янську. Як відродити памятку архітектури минулого сторіччя

Громадська організація «Молодь Сходу України»» 11 червня проводила «Лимонадну вечірку» біля пам’ятки архітектури місцевого значення за адресою пров. Вчительський, 6 за участі депутатів, представників органів місцевого самоврядування м. Слов’янська, громадських організацій, студентів, стажерів Донецької ОДА, благодійного фонду «Слов’янська мрія» та інших.

Захід був призваний обговорити можливості ревіталізації пам’яток архітектури Слов’янська, на прикладах низки міст Польщі та України. У цьому випадку йшлось про відновлення будівлі 1918 року за адресою пров. Вчительський, 6.

Ось як пише про захід одна з його організаторів Оксана Ступак:
"У межах проекту "Посилення ролі молоді в управлінських процесах Донецького регіону", що реалізує ГО "Молодь Сходу України" за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe була запланована "Кава з депутатом" та стажерами Донецької ОДА, що пройшли конкурс у межах проекту.

Проте наша команда після навчальної поїздки до Польщі завдяки STUDY TOURS TO POLAND вирішила розширити коло питань до народного депутата Олег Недава та чиновників Слов'янської міської ради провівши "Лимонадну вечріку" з метою ревіталізації біля пам'ятника архітектури міста Слов'янськ, що перебуває в занедбаному стані за адресою пров. Учительський, 6, біля навчальних корпусів ДВНЗ "Донбаський державний педагогічний університет".Серед питань під час акції були наступні:

- перспективи розвитку Донецького регіону (нардеп Олег Недава наголосив, що ключовим вбачає об'єднання Донбасу та почати треба з онлайн спільних заходів з молоддю підконтрольної та непідконтрольної території);

- започаткування конкурсу проектів для громадських організацій (заступник міського голови Андрей Рубан (Andrew Ruban) зауважив, що відповідне звернення від ГО "Молодь Сходу України" буде розглянуте та є можливість фінансування прозорого конкурсу для ГО міста);

- поступовий та планомірний процес до відновлення пам'ятних міст та його паспортизація почалася за словами очільниці відділу культури Марина Олійник (Марина Олейник), але потребує часу та фінансування;

- обговорення створення на базі колишнього Будинку культури для глухонімих (пер. Учительський,6) арт-простору (пропозиція Олени Шестопалової) чи Центру громадських організацій (пропозиція Evgeniya Alfimova);

- погляд молоді - місце для кіберспорту, спортивний майданчик чи патріотичний центр для дозвілля родини.

Як результат: наприкінці зустрічі Олег Недава запропонував зробити оцінку обсягу робіт для відновлення даної пам'ятки архітектури.

А Благодійний фонд Слов'янська мрія планує взяти в аренду будівлю для подальшого пошуку ресурсів на її відновлення! Разом робимо наше місто кращим!!!!

За матеріалами інтернет
Діловий Слов'янськ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
9
6

Эта запись была размещена в рубрики: