На КП «Компания «Вода Донбасса» пройшли обєктні навчання з дій у надзвичайних ситуаціях

Об’єктові навчання і тренування з питань цивільного захисту є формою практичної підготовки працівників, зокрема керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, що визначає в цілому готовність підприємств, установ та організацій до реалізації планів реагування на надзвичайні ситуації, локалізації і ліквідації наслідків аварій на потенційно небезпечних об’єктах , цивільного захисту на особливий період.  

Під керівництвом головного інженера  Слов’янського  РПУ КП «Компания «Вода Донбасса» Олександра Савчука 6 червня поточного року на території Слов’янської фільтрувальної станції № 2   проведено   тренування  з формуванням цивільного захисту щодо дій під час НС за участю керівного складу підприємства , 6  державного пожежно-рятувального загону м. Слов’янська  , спеціалізова­них формувань пожежегасіння, цивільного захисту, медицини та зв’язку.

Особовий склад учасників тренування був повністю укомплектований технікою, приладами, інструментами, спеціальними засобами індивідуального захисту, первинними засо­бами пожежегасіння та іншим табельним майном.

Дане  тренування проводилося з метою перевірки готовності керівного складу підприємства та формувань цивільного за­хисту діяти в умовах виникнення надзвичайної ситуації, вдосконалення навичок та практичних дій керівного складу і працівників підприємства щодо організації проведення аварійно-рятувальних робіт під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

Згідно тактичного задуму, на території  виникла умовна загроза хімічного ураження внаслідок розгерметизації ємності для зберігання хлору, внаслідок чого також умовні травми у вигляді отруєння хлором отримала людина.

Інженер-технолог Олена Жарікова здійснила оповіщення керівництва та  робітників станції, умовно ви­кликала пожежно-рятувальну службу, проводила моніторинг аварійної ситуації. До прибуття пожежно-рятувальної служби протиаварійне  формування у складі 4 осіб проводило роботу щодо локалізації та ліквідації аварії, а також евакуювало умовного постраждалого в безпечне місце. Усі дії виконувались у відповідності до вимог плану ліквідації аварій на об’єкті.

Співробітниці, що входять до медичного формування, надали кваліфіковану ме­дичну допомогу умовному постраждалому, провели усі необхідні реанімаційні заходи з урахуванням специфічних вимог при отруєнні хлором.

Під час гасіння умовної пожежі формування протипожежного захисту  під керівництвом начальника фільтрувальної станції Юрія Петряєва згідно обов’язків виконувало ро­боти по захисту складу хлору, діяли впевнено та злагоджено.

Основною метою заходу було  відпрацювання дій персоналу на випадок виник­нення пожежі, надання медичної допомоги постраждалому. Перед початком трену­вань, відповідно до наказу по підприємству фахівцем з питань цивільного захисту підприємства Віталієм Чкаловим було проведено  інструктаж з охорони праці з персоналом об’єкту.

Працівниками 6 державного пожежно-рятувального загону м. Слов’янська  здійснювався контроль та допомога  якості підготовки та проведення даного тренування.

По завершенні рятувальники  провели з керівництвом об’єкту розбір даного за­ходу з визначенням перспективних напрямків роботи. Мету об’єктового тренування досягнуто, а його організацію та проведення оцінено «добре».

Навчання сприяли вивченню працівниками  дій на випадок виникнення подібних аварій, а пожежно-рятувальна служба  відпрацювала спільні дії для ефективної взаємодії на випадок надзвичайних ситуацій.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
3
2

Эта запись была размещена в рубрики: