Фестиваль повітряних зміїв у Пришибі на знак пошани подвигу льотчиків

Біля села Пришиб Слов’янського району Донецької області, у неділю, 08.06.2019, відбувся фестиваль повітряних зміїв. Захід пройшов на знак пам’яті про загиблих льотчиків екіпажу АН-30Б, який був збитий у 2014 році російськими бойовиками.

На місці падіння літака АН-30Б, біля меморіалу “Скорботний янгол”, зібралися десятки людей: мешканці Слов’янська, Краматорська, Соледару, Святогірська, навколишніх селищ. Серед присутніх були військовослужбовці ЗСУ, представники Донецької облдержадміністрації, громадських організацій та школярі.

“Я дуже вдячний організаторам та небайдужим громадянам, які прийшли до цього святого місця. Адже сьогодні ми вшановуємо пам’ять п’ятьох героїв, які поклали життя за свободу та незалежність нашої землі. Всі вони загинули, відводячи палаючий літак від житлових кварталів міста. Вічна пам’ять і шана героям!”, – сказав заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін.

На честь загиблих льотчиків пролунали збройові залпи, присутні поклали квіти до меморіалу. І у небо над Пришибом злетіли 100 повітряних зміїв - на знак подяки екіпажу українських льотчиків за героїчний вчинок.

Організатор заходу Клуб Підприємців Краматорська.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
1
3

Эта запись была размещена в рубрики: