Тренінг у Слов’янську. Бібліотеки як інформаційні майданчики для просування реформ

11 червня в Центральній міський бібліотеці м. Слов'янська імені Михайла Петренка відбувся тренінг з підтримки просування реформи місцевого самоврядування через інформаційні майданчики у Донецькій області.

Захід проводився у рамках проекту Пульс Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX за фінансової підтримки Агенції США з міжнародного розвитку (USAID). Ментор проекту Пульс Катерина Вірютіна представила проект для учасників, що приїхали на захід з різних куточків Донецької області.

Учасники заходу представники управлінь територіальних громад області та місцевих бібліотек з Краматорська, Бахмута, та інших міст та селищ Донеччини, навчаються ефективно взаємодіяти із засобами масової інформації, залучати нову аудиторію, інформувати про процеси децентралізації та напрацьовувати механізми ефективної комунікації представників громад та ЗМІ.

Проект покликаний підвищити обізнаність громадян та їхнє розуміння реформи місцевого самоврядування через залучення місцевих громадьских організацій, бібліотек, щоб інформувати про суть реформи та підтримати заходи що залучають громадян до співпраці з органами місцевого самоврядування.

Протягом тренінгу учасники обговорювали питання комунікацій для громад, сучасне бачення та стан по Донецькій області. У роботі в групах учасники розробляли механізми співпраці ЗМІ та громадян, а також навчались готовити випуски матеріалів про громаду (прес-анонс, план сюжету, публікацію, тощо). Також вільний мікрофон був наданий представникам місцевих ЗМІ Слов'янська.

фото Едуард Торський
Діловий Словянськ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
3
0

Эта запись была размещена в рубрики: