Мешканець Лиману, що чергував на блокпосту бойовиків, здався поліції

29–річний чоловік розповів про свої протизаконні дії у квітні 2014 року та виявив бажання співпрацювати з правоохоронцями.

Під час окупації Лиману учасниками незаконних збройних формувань місцевий мешканець 1990 року народження дізнався про те, що бойовики запрошують всіх бажаючих служити разом з ними.

Запропонувавши свої послуги, чоловік розпочав свою роботу на блопосту, що діяв на дорозі між Лиманом та смт Дробишеве. Помічник бойовиків у цивільному одязі оглядав транспорт, перевіряв документи водіїв та пасажирів.

Зараз, дізнавшись про програму, що звільнює від кримінальної відповідальності, чоловік вирішив добровільно зізнатись у своїй співпраці з НЗФ.

Щодо чоловіка відкрито кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань» Кримінального кодексу України.

Нагадуємо, що згідно ч. 6 цієї ж статті, звільняється від кримінальної відповідальності за цією статтею особа, яка перебувала у складі збройних формувань, за дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно вийшла з такого формування і повідомила про його існування органи державної влади чи органи місцевого самоврядування.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

1
5

Эта запись была размещена в рубрики: