Люди поважного віку у Слов’янську потребують взаємодії

6 червня 2019 року за ініціативою громадської організації «Фундація підтримки осіб старшого віку «Вік щастя» у Слов’янській міській раді відбулась презентація та обговорення аналітичного дослідження «Люди поважного віку в Україні: потреби, цінності та взаємодія з органами влади».

Під час заходу обговорювались наступні питання:

  • На якому рівні відбувається взаємодія та комунікація людей поважного віку та органів місцевого самоврядування?
  • Чи знають пенсіонери про сучасні інструменти взаємодії з владою та чи готові вони приймати участь в житті громади?
  • Які кроки для покращення ситуації можна здійснити на цьому етапі?

У обговорення взяли участь депутати Слов’янської міської ради, члени постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, освіти, соціальної та молодіжної політики. Були присутні також представники КУ «Територіальний центр» та люди поважного віку.

Під час заходу були обговорені ключові «больові точки» взаємодії органів місцевого самоврядування та людей поважного віку, посилаючись на аналітичне дослідження «ЛЮДИ ПОВАЖНОГО ВІКУ В УКРАЇНІ: самопочуття, потреби, цінності та взаємодія з органами влади», проведене у 5 містах України – Вінниці, Житомирі, Миколаєві, Полтаві та Слов’янську.

За даними Головного управління статистики у Слов’янську проживає 34 761 особа, віком 55+. Команда ГО «Вік щастя» переконана, що люди поважного віку активні та готові долучатись до життя громади, але не всі інструменти, що формують залучення до процесу прийняття рішень у громаді є доступними та зручними. Для цього ми плануємо організувати  захід, де плануємо обговорити з представниками органів місцевого самоврядування подальшу співпрацю для покращення рівня комунікації між людьми поважного віку та органами місцевого самоврядування для залучення більшої кількості людей поважного віку до життя громади та розбудови громадянського суспільства.

"У Слов’янську навчання за різними напрямками для людей поважного віку відбувається вже не перший рік. До процесу задіяні і центральна бібліотека і Територіальний центр соціального обслуговування і ГО «Вік щастя». Наша мета на цьому етапі запроваджувати такі навчальні продукти, які здатні активізувати людей поважного віку саме до участі у житті громади, використанні електронних інструментів, ефективної взаємодії з владою" - прокоментувала Наталя Бондаренко, голова ГО «Вік щастя», координатор програми «Громадська активність без вікових обмежень» у Слов’янську.

Проведення презентація та обговорення відбулось у рамках проекту  «Громадська активність без вікових обмежень», що реалізується громадською організацією Центр Поділля-Соціум та здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
4
0

Эта запись была размещена в рубрики: