Додатковий конкурс для підприємців, які бажають працювати на комплексі озера Вейсово в Слов’янську

 

УВАГА! ПРОВОДИТЬСЯ ДОДАТКОВИЙ КОНКУРС!

Оголошується додатковий конкурсний відбір суб’єктів господарювання для здійснення споживчих та рекреаційних послуг на території рекреаційно-оздоровчої зони «Біля солоних озер» на озері Вейсове.
Організатором конкурсу є Управління житлово-комунального господарства Слов’янської міської ради (Донецька область, м. Слов’янськ, пл. Соборна, 3, 5 поверх, тел. 2-01-78). 

Конкурсні пропозиції приймаються з 10.06.2019 по 20.06.2019 включно за адресою: Донецька область, м. Слов’янськ, пл. Соборна,2, Слов’янська міська рада, каб. 304, тел. 2-03-16, в робочі дні з 8-00 до 17-00 (п’ятниця до 16-00), перерва з 12-00 до 13-00. 

Для участі у конкурсному відборі претенденти подають оригінали або засвідчені в установленому законодавством порядку копії наступних документів:

заяви суб’єкта господарювання, в якій зазначається бажаний елемент об’єкту благоустрою для здійснення споживчих та рекреаційних послуг - конкретизувати саме яких (зразок додається);

довідки від органів податкової служби про відсутність заборгованості з податків, виданої не раніше ніж за 30 календарних днів до дня проведення конкурсу;

договорів про офіційне працевлаштування найманих працівників;

фінансової звітності за минулий рік або довідки про наявність оборотних коштів на розрахунковому рахунку суб’єкта господарювання або довідки про рух грошових коштів за минулий рік;

інформації про активність підприємницької діяльності, ефективність її розвитку, участь у соціальних проектах, благодійна діяльність та інше;

інноваційні пропозиції щодо надання послуг (за наявності).

Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті. На конверті з конкурсною пропозицією повинно бути написано великими буквами "КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ".

Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються і повертаються учасникам конкурсу. 

Лоти конкурсу:

Номер лоту
Номер павільйону
Площа, м2
Сфера послуг
Лот №2
павільйон № 3
23
Масаж
(можливо 2 суб’єктагосподарювання)
Лот №3
павільйон № 4
23
Пляжні товари/сувенірна продукція
Лот №8
павільйон № 9
23
Кафе-кондитерська

Прогнозна вартість послуг за тимчасове користування 1 елементом благоустрою (павільйоном) складає 4999, 06 грн на місяц. 

Суб’єкти господарювання, які будуть визначені переможцями конкурсного відбору, укладають договори з адміністрацією Регіонального ландшафтного парку «Слов’янський курорт» (Донецька область, м. Слов’янськ, вул. Героїв Труда, 41, тел. 050-935-9471) про тимчасове користування окремими елементами об’єкту благоустрою - рекреаційно-оздоровчої зони «Біля солоних озер» на озері Вейсове. 

Додаток.

Зразок заяви

Схема розташування павільйонів за номерами на озері Вейсове

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: