Своєчасно змініть статут. До уваги власників, керівників, бухгалтерів ТОВ


УВАГА! ВЛАСНИКАМ, КЕРІВНИКАМ, БУХГАЛТЕРАМ ТОВ!!!

17 червня 2018 року набув чинності Закон України № 2275-VIII "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю", крім частини другої статті 23 Закону щодо переходу частки ТОВ до спадкоємця, яка набирає чинності з 17 червня 2019 року.

Відповідно з 17 червня 2018 року втратив чинність Закон України "Про господарські товариства" у частині, що стосується товариств з обмеженою відповідальністю та товариств з додатковою відповідальністю.

Товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю протягом року з дня набрання чинності цього Закону, можуть безкоштовно привести свої Статути у відповідність до нового Закону та провести держану реєстрацію відповідних змін.

Протягом року, тобто з 17 червня 2018 року до 16 червня 2019 року, положення статуту товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю, що не відповідають новоприйнятому Закону, вважатимуться чинними. При внесенні будь-яких змін до статуту товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю це правило не застосовується.

До 16 червня 2019 року всі товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю повинні будуть привести свої статути у відповідність до чинного законодавства. При реєстрації нової редакції статуту до 17 червня 2019 року державне мито (адміністративний збір) не оплачується !

До чого призведе ігнорування зміни статуту?

1.Порушення закону
Після 17 червня 2019 всі старі статути ТОВ будуть поза законом. Перереєстрація.!1 статуту зросте на 600 гривень (держмито).

2.Блокування рахунку
Блокування рахунку банком, неможливість ефективного управління бізнесом та врегулювання корпоративних правовідносин.

З повагою,
начальник відділу державної реєстрації
юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців
Слов’янської міської ради Олена Болотенко

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: