Круглий стіл про нові методи боротьби з гібридною Російською агресією. Анонс

Мешканців міста запрошують на круглий стіл, що відбудеться 7 червня об 11.00  у центральній бібліотеці м. Словянська.

Мета заходу: На сьогоднішній день в країні склалася доволі складна ситуація і поки що немає впевненості у тому, що ми продовжимо рухатися правильним курсом – до ЄС і НАТО, і що не наступить в якійсь мірі реванш проросійських сил.

У Президента немає команди, яка б чітко показала, що не тільки збереже досягнення минулих 5 років, а й планує рухатися у тому ж напрямку. Навпаки, поки що лунають доволі незрозумілі гасла про «Мир любой ценой», референдум про переговори з Росією, заклики не поділяти людей мовою… Кадрові призначення теж викликають багато запитань та стурбованість.

Тим часом Росія не сидить, «склавши руки». Анонсовані російськи паспорти вже почали видавати на окупованих територіях і, можливо, ця практика пошириться по всій Україні. Принаймні, про це вже не раз говорили представники РФ. Зараз на тимчасово окупованих територіях планується створення «Специального оперативного штаба», щоб прискорити процес.

Якщо додати сюди сумнівне опитування військових про можливість переговорів з так званими «ДНР/ЛНР», то взагалі виникає питання: «Хто стоїть за цим? Чи не Росія?». Також, завдяки певному інформаційному впливу на мирне населення, створюються та підписуються звернення до Президента, в яких йде мова про надання автономії Донбасу, про скасування мовного закону та ін.

Кремль ніколи не ставив перед собою завдання окупувати ці території та анексувати їх, як Крим. Кремлю потрібно зробити ці території ручними та слухняними для себе, але у складі України. Тобто, вони теж хочуть «миру», але на власних умовах: федералізація, автономія Донбасу, амністія для бойовиків.

Таким чином, ці території у майбутньому зможуть, як мінімум, просувати своїх депутатів в загальнонаціональні органи влади, а у гіршому сценарії – згадають про «право вето автономий на внешнеполитические решения страны».

Все це лише маленька верхівка айсберга і, можливо, це ніколи не відбудеться. Але саме задля того, щоб такі сценарії не мали шансів у майбутньому нашої держави, потрібно робити певні кроки в сьогоденні. Це ні в якому разі не означає, що ми плануємо протидіяти керівництву України чи «устромляти палиці в колеса» новообраному Президенту та його команді. Але зробимо все, щоб не допустити розколу України, повернення під «крила» Росії, розвороту від обраного попереднім урядом шляху до ЄС та НАТО.

Організатори заходу: Громадська організація «ГРУПА ПАТРІОТ» – добровільне об’єднання людей, які поставили перед собою мету зробити Україну незалежною та вільною. Це неполітична група людей, яка понад усе прагне домогтися миру в Україні шляхом звільнення від окупантів мирним шляхом.

- Неполітичне інформаційне видання «ПАТРІОТ ДОНБАСУ»

Теми обговорення;

- Боротьба з російською пропагандою.

- Недопущення реваншу проросійських сил в Україні.

- Пошук пособників російської агресії.

- Актуальна інформація з місця подій зони ООС ,та місця розповсюдження в Україні

- Ефективність прямого контакту з населенням через гарячу лінію : 0-800-339-247

- Використання інтернет-ресурсів   -- як метод боротьби з інформаційною агресією

Час та місце проведення: м.Слов’янськ, площа Соборності (центральна бібліотека 2-й поверх); 7 червня 2019 року об 11.00 год.

Запрошуємо всіх бажаючих СМІ

Реєстрація: контактна особа Котенко Алла,   тел. 098-034-35-25, patriot.s14@ukr.net.

1
12

Эта запись была размещена в рубрики: