Латвійська делегація вшанувала пам’ять збитих на Карачуні військових

Під час візиту Латвійської делегації на Донбас для передачі гуманітарного вантажу, гості відвідали новий меморіальний комплекс поблизу міста Слов’янська. Пам’ятник присвячений 13 воїнам, у тому числі й нацгвардійцям, що перебували на борту збитого вертольоту МІ-8 (серед загиблих - генерал-майор Сергій Кульчицький).


Надзвичайний та Повноважний посол Латвійської Республіки Юріс Пойканс, головний капелан Збройних Сил Латвійської Республіки Елмарс Плявінш, керівник проекту гуманітарної допомоги Лейф Гріп Ерік Хелпер, військовий аташе Посольства Латвійської Республіки в Україні полковник Ерік Нагліс, капелан Збройних Сил Латвійської Республіки Зигмарс Атварс, капелан Збройних Сил Естонії Аівар Сарапік, заступник командувача об’єднаних сил та засобів з питань застосування сил та засобів НГУ генерал-майор Ігор Тимошенко та інші поважні гості, поклали квіти до меморіалу та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

«Щойно ми помолилися за бійців, які віддали своє життя за Україну. Я вважаю, що ви робите вірно, коли увічнюєте імена героїв. У статистики немає історії, а у кожного з цих військових, що викарбувані на плиті, вона своя – унікальна. Також не менш важливо підтримувати їхніх рідних», – зазначив Елмарс Плявінш.

Нагадаємо, 29 травня 2014 року російськими бойовиками було збито гелікоптер МІ-8 з бортовим номером «16» Гвардійської авіаційної бази, що доставляв провізію на оточені блокпости. Із 14 чоловік, що перебували на борту, дивом вдалося вижити лише капітану Олександру Макеєнку (штурман судна), який пройшовши довготривалу реабілітацію, вирішив продовжитислужити у рідній Авіабазі НГУ.

Іван Пальошка
Діана Краснікова

 


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
0
3

Эта запись была размещена в рубрики: