Слов’янські поліцейські забезпечили порядок та взяли участь у сімейному фестивалі

 
Усього за два дні у Слов'янську та районі відбулось 9 різнопланових масових заходів, у яких брали активну участь місцеві жителі на гості міст.

Святкові заходи та спортивні змагання до Дня захисту дітей, урочисте відкриття сезону в оздоровчому комплексі "Перлина Донеччини", концерт "Ляпіс 98", фестиваль «Щаслива родина – міцна країна» - це далеко на все, що відбувалось у Слов'янську, Святогірську та Миколаївці цими вихідними.

Співробітники слов'янської поліції та учасники "Ліги майбутніх поліцейських" взяли активну участь у сімейному фестивалі, що вже традиційно розпочався з ходи від площі Соборної та проходив на бульварі Пушкіна.

На своїй локації вони проводили творчі конкурси для малюків, грали з ними у спортивні ігри та розповідали про роботу поліцейських. Одним з найцікавіших був конкурс запитань, під час якого батьки повинні були відгадати, що люблять їх діти, чого бояться та чим цікавляться. Виявилось, що із цим завданням жителі міста справляються дуже добре - близько 90% з них надавали правильні відповіді. Всі вони отримували "Сертифікати щасливої родини".

Загалом всі заході пройшли спокійно, серйозних порушень громадського порядку поліцією зафіксовано не було.

Словенський відділ поліції
Донецької області


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
0
2

Эта запись была размещена в рубрики: