Підведення підсумків спортивної роботи у Словянському районі за 2018 рік

30 травня 2019 року в залі засідань Слов’янської районної ради відбувся урочистий захід з підведення підсумків спортивної роботи за 2018 рік.

Захід зібрав прихильників та шанувальників спорту, спортсменів, всіх тих, хто любить та поважає спорт, сприяє його розвитку в Слов’янському районі.                   Слова привітання висловив голова Слов’янської райдержадміністрації Євген Іванович Данилюк та розпочав святкове нагородження найкращих  футбольних команд району.

Переможцем в зазначеної номінації стала команда ФК «Долина». ІІ місце  посіла команда Билбасівської селищної ради та ІІІ місце зайняла команда Мирненської сільської ради.

Доброю традицією в районі стало проведення Спартакіади «Здоров’я», яка складається з семи видів спорту. Найсильніші команди серед сільських та селищних рад нагородив голова Слов’янської районної ради Костянтин Георгійович Черніков:

ІІІ місце посіла команда Хрестищенської сільської ради;

ІІ місце – команда Мирненської сільської ради;

І місце зайняла команда Райгородоцької селищної ради.

Серед команд Об’єднаних територіальних громад місця розподілились наступним чином:

ІІІ місце - команда Миколаївської громади;

ІІ місце – команда Андріївської громади;

І місце здобула команда Черкаської громади.

Голова депутатської комісії районної ради  Бондаренко Олександр Васильович нагородив переможців Спартакіади «Школярів». Серед загальноосвітніх шкіл району І-ІІІ ступенів переможцем була визнана  КЗ «Билбасівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів»;

ІІ місце посіла Райгородоцька ЗОШ І –ІІІ ст. та ІІІ місце виборола Долинська ЗОШ І – ІІІ ст.

Серед шкіл ОТГ перше місце посіла Привільська ЗОШ І-ІІІ ст.. Друге місце Сергіївська ЗОШ І-ІІІ ст. та трете місце Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Переможцями серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів стали:

перше місце - філія КЗ «Билбасівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів»;

друге місце Сидорівська ЗОШ І-ІІ ст.;

трете місце Богородичанська ЗОШ І-ІІ ст.

Серед шкіл І-ІІ ступенів ОТГ  перше місце зайняла Черкаська ЗОШ І-ІІ ст. № 2, друге місце Красноармійське НВК та трете місце Новомиколаївська ЗОШ І-ІІ ст.

Кращих спортсменів та тренерів району нагородив голова депутатської комісії районної ради  Моховик Сергій Васильович.

За результатами 2018 року кращим спортсменом Слов’янського району визнан Головашкін Олександр (боротьба дзюдо).

Кращою спортсменкою стала Романенко Аліна  (боротьба дзюдо).

Кращими тренерами стали Дарчук Софія та Волчанін Анатолій.

Начальником відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Костянецьким Іваном Миколайовичом було нагороджено тренера Смоляра Миколу Анатольовича за перемогу на обласному етапі Всеукраїнського спортивно – масового заходу «Олімпійське лелеченя».

Свято пройшло в добрій, радісній та теплій атмосфері за участю творчих колективів Райгородоцького будинку природи та дозвілля, Хрестищенського сільського будинку культури та спорту, Мирненського сільського будинку культури, Билбасьвського центру культури та дозвілля, Слов’янській районної школи мистецтв.

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту висловлює велику вдячність відділу культури та туризму райдержадміністрації, аматорам та творчим колективам за підготовку та проведення заходу.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
0
0

Эта запись была размещена в рубрики: