Заради “покращення матеріального становища” жителька Лиманського району торгувала гранатами

Дізнавшись про протиправну діяльність жінки, поліцейські розробили оперативну комбінацію та затримали її "на гарячому". Залишки боєприпасів були вилучені під час обшуку за місцем мешкання правопорушниці.

 "Жителька району пропонує купити у неї бойові гранати" - таку інформацію отримали співробітники Лиманського відділу поліції під час роботи з місцевим населенням. Розуміючи всю небезпечність такої "підприємницької діяльності", правоохоронці ретельно перевірили повідомлення та розробили оперативні заходи щодо розкриття злочину та вилучення всіх боєприпасів.

Тим часом 49-річна жінка раділа: їй вдалось знайти одного покупця, а згодом ще одного - обом вона продала по гранаті РГН та Ф-1, оцінивши вартість кожної у 300 гривень. Звичайно ж, зловмисниця не могла уявити, що ці угоди насправді були оперативними закупівлями, організованими з метою доведення її вини.

Отримавши необхідні докази, поліцейські затримали правопорушницю у порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Під час санкціонованого обшуку за місцем її мешкання виявили ще дві гранати РГД-5.

Лиманським відділенням поліції відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.

Як розповів керівник лиманської поліції Євген Ващелін, ця історія почалась ще у 2014 році - коли співмешканець затриманої назбирав боєприпаси у місцях проведення бойових дій та приніс їх додому. Згодом чоловік помер, а жінка вирішила позбутись чотирьох гранат досить "сумнівним" чином - шляхом їх продажу. Покаранням за це їй може стати позбавлення волі строком до 7 років.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: