З ким Слов’янськ обєднається в одну громаду. Билбасівка, Андріївка, Мирне, Райгородок?


30 травня у кабінеті міського голови Слов'янська відбулась консультаційна зустріч з представниками Донецького регіонального відділення Асоціації  міст України в рамках проекту "Пульс"(консультація для потенцйних ОТГ).


В ній прийняли участь міський голова Вадим Лях, представники міської влади Слов'янська, селища Андріїівка, представники відділів, управління ЖКГ, журналісти.

В ході зустрічі спілкувались про можливості обєднання громад в рамках процесу децентралізації. Зокрема йшла річь про принципи на яких це об'єднання буде найбільш ефективним. Вадим Лях окреслив своє бачення процесів у тому, чому процес обєднання у Слов'янську ще не завершений.

Йшлося також про позиції органів самоврядування прилеглих населених пунктів - сел. Мирне, Билбасівка, Райгородок у контексті інтегрованості на цей час мешканців цих селищ у зайнятості, медичному та освітньому обслуговуванні на базі відповідних закладів у Слов'янську. При цьому голова Слов'янська підкреслив, що основним принципом повинен бути принцип економічної доцільності, та що остаточний вибір щодо об'єднання залишається за рішенням самих громад, та їх мешканців.

Представники Донецького регіонального відділення Асоціації міст України проінформували міське керівництво про поточний стан у законодавстві щодо децентралізації, та про процеси, які йдуть зараз у Донецькій області та в Україні в цілому.

Результатом зустрічі стало підтвердження намірів у подальшій співпраці у процесах децентралізації та об'єднання громад.  Далі пропонуємо відео зустрічі.

Эдуард Торский, фото автора
Деловой Славянск

5
2

Эта запись была размещена в рубрики: