3 червня Слов’янськ відвідає Роман Шеремета

3 червня Слов'янськ відвідає Роман Шеремета, який є професором Школи Менеджменту ім. Везерхеда університету Кейс Вестерн Резерв, США. Визнаний кращім економістом України в світі за версією видання Forbes-2015 та Кращим молодим економістом світу згідно рейтингу IDEAS-2018.

Зустріч з Романом Шеремета відбудеться  3 червня з 10.00 до 12.00 в приміщенні педуніверситету за адресою вул. Батюка, 19. Другий поверх.

Знайомство з Романом і навчання у нього буде дуже корисно інтелегенції міста, співробітникам ЗМІ, економістам, викладачам, професорам, студентам, активістам, і звичайно ж, всім іншим, хто бажає вчитися і розвиватися. 

Основні теми, які він буде викладати це - Система вищої освіти в США; Ранжування УНІВЕРСИТЕТІВ, журналів, та професорів в світі; Як підняті рейтинг українських УНІВЕРСИТЕТІВ; Як публікуватіся в престижних міжнародніх журналах?

Так само на вибір аудиторії будуть обговорюватися такі теми:

- Як Україні стати успішною? - Сьогодні звучить багато популістічніх ідей як допомогти Україні стати успішною:

Потрібно боротися з корупцією, залучати іноземні інвестиції, підтримувати вітчізняного виробника, та змінювати політичні та правові інституції. Проте, на жаль, це не є систематичне рішення проблеми. Так, інституції потрібно змінювати, але без зміни цінностей Україна не стане успішною. Які саме цінності є важливі для соціального та економічного добробуту?

- Як допомогти українському бізнесу? - Чи потрібно надавати преференції вітчизняному виробнику? Як правильно стимулювати та захистити національного виробника? Які саме механізми можуть вивести економіку України з кризи? Як знизити злочинність серед неповнолітніх?

- Вплив церкви на економіку та бізнес -  Він розгляне як релігія та віра історично впливали на економіку. Також, з досвіду США,  розгляне успішні приклади та моделі впливу церкви на бізнес та суспільство. На кінець,  проаналізує сучасні економічні та соціальні тенденції, і проаналізує як церкві правильно реагувати на ці тенденції.

 - Так само відбудеться Презентація книги «Реформація: успіх Європи и шанс для України»

Доктор Роман Шеремета виступить із лекцією на основі своєї книги «Реформація: успіх Європи і шанс для України». Він обговорить класичні та неокласичні теорії економічного розвитку, а також нові теорії, що базуються на інституційних та соціальних факторах.

Під час лекції ви дізнаєтеся, як Реформація вплинула на економічне зростання Європи та які причинно-наслідкові механізми пов'язують протестантизм з довгостроковим економічним успіхом. Також будуть обговорюватися уроки які можна запозичити для України базуючись на історичному досвіді Реформації в Європі.

Деякі учасники, отримають книгу в подарунок.

Він дасть відповіді на ці та інші запитання, а також, базуючись на результатах досліджень поведінкових економістів, ровповість про те:

Як правильно стимулювати та захистити національного виробника? Які саме механізми можуть вивести економіку України з кризи? Чому потрібно проводити економічні та соціальні експерименти? Як підняти довіру у суспільстві? Як заохотити донорів щоб вони давали більше грошей? Що зробити для того щоб працівники були задоволені своєю зарплатою? Що зробити для того, щоб люди не запізнювалися? Як мотивувати людей займатися спортом? Як мотивувати людей до заощадження?

Всі ці знання можна буде отримати мешканцям міста вже 3 червня. Питання зі списку, що цікавлять, можна буде озвучувати і задавати спікеру.

 Вхід безкоштовний.

Анна Чабан

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: