Клещам придет кирдык. Славянский горсовет поддержал петицию о дезинсекции

 

Не так давно наше издание рассказывало читателям об электронной петиции, зарегистрированной на официальном сайте Славянского городского совета. (Клещи атакуют. В Славянске зарегистрирована петиция о борьбе с паразитами). Уже есть результат, поскольку петиция, которая набрала 274 голоса при необходимых 250, уже рассмотрена.

Ответ на петицию за подписью Славянского городского головы публикуем без сокращений.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Астахову С.Л.
м. Слов’янськ

Вашу електронну петицію розглянуто Слов’янською міською радою.
По факту розгляду повідомляємо, що питання проведення акарицидних заходів в зелених зонах міста розглянуто на засіданні постійної комісії з питань комунальної власності та міського господарства 17.05.2019 року. Відповідно до інформації, наданої відділом охорони здоров’я Слов’янської міської ради кількість зареєстрованих випадків укусів кліща у порівнянні з минулим роком зменшилася на 8%. Стаціонарне лікування з хворобою Лайма (бореліоз) у 2019 році отримали: 2019 рік – 2 особи, 2018 рік – 48 осіб, 2017 рік – 59 осіб, 2016 рік -44 особи, 2015 рік – 55 осіб. Згідно рішення депутатської комісії Слов’янській міській раді рекомендовано підтримати петицію.
Акарицидна обробка проводиться в травні, у період першого піку активності кліщів, а також у серпні, коли вони готуються до зимівлі. На черговій сесії Слов’янської міської ради, в травні місяці поточного року, пропонується розглянути питання щодо доповнення Програми економічного і соціального розвитку території Слов’янської міської ради на 2019 рік та основні напрями розвитку на 2020 і 2021 роки заходом «Акарицидна обробка зелених насаджень на території м. Слов’янська».
Також повідомляємо, що у відповідність до рішення Слов’янської міської ради від 15.02.2017 №12-ХХ-7 «Про затвердження Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Слов’янській міській раді в новій редакції» електронну петицію буде розглянуто на наступній сесії Слов’янської міської ради.

Міський голова В.М.Лях

Новость хорошая, особенно, когда вопрос решается положительно и с заботой о горожанах. Это не может не радовать. Уверены, что все депутаты горсовета поддержат рекомендации профильной комиссии и единогласно утвердят петицию. Клещи, они ведь не разбирают, кто голосовал "за", а кто - "против".

Валерий Максимов, корреспондент "ДС"

40
0

Эта запись была размещена в рубрики: