«Тімбілдінг» з молодим поповненням в Слов’янському полку

У військовій частині 3035 пройшли психотренінгові заняття на зборах молодого поповнення на командоутворення.

З усієї країни до Слов’янська прибувають нові бійці, які до цього моменту не були знайомі ні один з одним, ні з військовим життям взагалі. Та щоб молоде поповнення швидше адаптувалося на новому місці проводяться такі заняття.

«Для молодих солдатів, які тільки-но почали пізнавати сутність військового життя, досить важлива комунікація з новим колективом. Зовсім скоро, кожен з них, як окремо, так і у складі відділень, взводів, рот, будуть виконувати службово-бойові завдання, тому треба їх мотивувати, бо 95% успіху залежить саме від мотивації. Ці заняття також потрібні для довіри та підтримки бійцями одне одного в тяжких ситуаціях», – розповідає начальник служби психологічного забезпечення майор Оксана Овсієнко

Разом із психологом, заняття проводив військовий капелан, який також є наставником для бійців Національної гвардії України.

«Психологічний тренінг для бійців дуже важливий, адже під час таких навчань бійці розуміють як працювати в колективі, віднаходять явище яке умовно можна назвати «колективний розум». Розуміють, що тільки дружнім колективом можна побороти труднощі поставленого завдання. Дуже гарно було те, що я з психологом працював в тандемі, що значно полегшило працю психолога, а мені з бійцями допомогло стати друзями, тепер і душпастирська праця з військовими буде проходити більш ефективно, бо мене тепер будуть сприймати бійці не просто як капелана, священника, але як справжнього друга. Заняття для бійців і для мене особисто принесло неабияке задоволення» - ділиться військовий капелан військової частини 3035 отець Діонісій.

Це були, фактично, перші заняття з молодим поповненням, та далеко не останні, адже психотренінги супроводжують гвардійців постійно. Тим більше призив І-2019 тільки розпалі і Слов’янський полк чекає на своїх нових бійців, а країна – на своїх нових захисників.

Богдан Кондратов


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
2
6

Эта запись была размещена в рубрики: