Дядьки, дайте покерувати. У Слов’яньку сформована молодіжна рада

 

29 травня 2019 року відбулись установчі збори з формування складу молодіжної ради при Слов’янській міській раді.

На початку засідання до присутніх звернувся заступник міського голови Юрій Підлісний зазначивши, що створення молодіжної ради при Слов’янській міській раді дозволить молоді більш активно долучатися до вирішення питань соціально-економічного, політичного та культурного життя міста, визначати пріоритетні напрямки реалізації державної політики у молодіжній сфері на місцевому рівні.

Протягом установчих зборів кандидати на обрання до складу молодіжної ради при Слов’янській міській раді мали змогу презентувати себе та інститут громадянського суспільства від якого делегувався кандидат, розповісти про досвід особистої діяльності. Також кандидати обговорювали існуючі проблемні питань у Слов’янську – у переважній більшості це були: недостатня кількість місць для проведення активного і змістовного дозвілля; реклама наркотиків на фасадах будівель; зайнятість молоді у вільний від навчання час, тощо.

Шляхом голосування за кандидатів, які надали документи для участі в установчих зборах був сформований склад молодіжної ради при Слов’янській міській раді:
- Агеєв Артур Андрійович – представник громадської організації «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля»;
- Беркутов Кирило Юрійович – представник студентського самоврядування Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет»;
- Бовздаренко Максим Русланович – викладач фізичної культури, заступник директора з виховної роботи Слов’янського професійного машинобудівного ліцею;
- Воронова Ірина Віталіївна – представник громадської організації «Молодь Сходу України»;
- Кулінченко Олена Миколаївна – голова молодіжної ради Слов’янського локомотивного депо;
- Ніколаєнко Дар’я Олегівна – член правління громадської організації «Платформа ініціатив Теплиця»;
- Тюта Максим Сергійович – студент Слов’янського енергобудівного технікуму;
- Шаповалова Тетяна Володимирівна – голова Ради лідерів учнівського самоврядування КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості м. Слов’янська».

Молодіжна рада є консультативно-дорадчим органом з питань молодіжної політики, покликаним сприяти взаємодії Слов’янської міської ради, виконавчих органів міської ради та молоді міста Слов’янськ; забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, пов'язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя суспільства, консолідації молодіжного руху міста Слов’янськ.

Відділ молоді Слов'янської міської ради

5
5

Эта запись была размещена в рубрики: