Рятувальники Слов’янська продовжують працювати з молодим поколінням

Рятувальники продовжують працювати з молодим поколінням, бо це невід'ємна частина роботи співробітників ДСНС.

Для проведення просвітницьких заходів вибираються різноманітні форми: найпопулярніша серед дітей - екскурсії до пожежно-рятувальної частини. Так, 27 травня до 37-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Слов’янська завітали діти зі шкільного табору загальноосвітньої школи №15.

Дітям не лише розповіли про особливості професії рятувальника, а й нагадали важливі правила пожежної та особистої безпеки. Більш детально вогнеборці розповіли про причини виникнення пожеж та правила поведінки при різних надзвичайних ситуаціях.

Звичайно, зустріч не обмежилася однією бесідою. Фахівці ДСНС продемонстрували дітям пожежну техніку та аварійно-рятувальне обладнання. Гості із захопленням скористалися можливістю приміряти елементи бойового одягу вогнеборців і посидіти у кабіні пожежного автомобіля.

Неймовірний захват у малечі викликала можливість самостійно загасити умовну пожежу за допомогою пожежного рукава. На прощання, рятувальники побажали дітям гарно провести літні канікули та обов’язково дотримуватись правил безпеки.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
0
1

Эта запись была размещена в рубрики: